Zwiastun kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem

09.06.2020 15:38
Zwiastun kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem Fot. . Mary Evans Picture Library

W sieci pojawił się właśnie zwiastun komedii „Bill and Ted Face The Music”, długo oczekiwanej kontynuacji kultowego filmu z Keanu Reevesem.

„Wspaniała przygoda Billa i Teda” to film komediowy z 1989 roku, którego bohaterowie – dwóch nieokrzesanych nastolatków, granych przez Keanu Reevesa i Alexa Wintera, przenoszą się w czasie, gdzie poznają słynne postacie historyczne.

Produkcja cieszyła się niezwykłą popularnością wśród widzów. Doczekała się także sequela w 1991 roku. Od jakiegoś czasu trwały prace nad kolejną kontynuacją słynnego dzieła. Właśnie w sieci pojawił się świeży zwiastun filmu „Biil and Ted Face The Music”.

Przeczytaj także

„Bill and Ted Face The Music” – zwiastun

„Bill and Ted Face The Music” – ekipa

Na ekranie kontynuacji ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Alexa Wintera. Towarzyszyć im będą Samara Weaving, William Sadler, czy Kid Cudi, który ma wystąpić w filmie jako on sam. Za kamerą stanie natomiast reżyser filmu „Red 2” i „Galaxy Quest” Dean Parisot. Za scenariusz odpowiada natomiast duet, który stworzył dwie poprzednie części – Chris Maheson i Ed Solomon.

Przeczytaj także

„Bill and Ted Face The Music” – kiedy na ekranach?

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 21 sierpnia. W tym momencie nieznana jest jeszcze polska data premiery.

Czytaj także: Keanu Reeves jako Neo na nowym nagraniu z planu "Matriksa 4" [WIDEO].

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.