Zwiastun nowego filmu z Margot Robbie tylko dla dorosłych

Natalia Hluzow
02.11.2017 15:24
Zwiastun nowego filmu z Margot Robbie tylko dla dorosłych Fot. kadr z wideo

„I, Tonya” – najnowsza produkcja z udziałem Margot Robbie – została oznaczona jako film tylko dla widzów dorosłych.

Film, w którym już niebawem świat ujrzy nowe wcielenie Margot Robbie to produkcja niewielkiej wytwórni NEON. Opowiada o losach Tony’i Harding, amerykańskiej łyżwiarki figurowej, która była bohaterką jednego z najbardziej szokujących skandali w świecie sportu. Kilkukrotna mistrzyni w łyżwiarstwie figurowym została usunięta ze Związku Łyżwiarstwa Figurowego po tym, jak w 1994 roku wykazano, że jej bliscy byli powiązani z atakiem na jej konkurentkę – Nancy Kerrigan.

Margot Robbie wcieli się w tytułową Tonyę. W filmie wystąpią również: Sebastian Stan w roli byłego męża łyżwiarki – Jeff Gillooly, Julianne Nicholson jako Diane Rawlison, Allison Janney jako matka Tonyi i Caitlin Carver w roli Nancy Kerrigan. Za kamerą stanął Craig Gillespie („Czas próby”, „Miłość Larsa”), zaś za scenariusz odpowiada Steven Rogers, znany dotychczas z komedii romantycznych, jak „Kate i Leopold” czy „P.S. Kocham Cię”. Produkcja z Margot Robbie w roli głównej ma być mrocznym dramatem sportowym. W sieci można już zobaczyć pełen zwiastun filmu, który – podobnie jak sam film – jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych.

Margot Robbie wystąpi również w kontynuacji „Legionu samobójców”, prawdopodobnie zobaczymy ją też w produkcji Quentina Tarantino opowiadającej o Charlesie Mansonie. Aktorkę mieliśmy zobaczyć także w filmie biograficznym Hugh Hefnera, w którym miała zagrać jedną z żon założyciela „Playboy’a” u boku Jareda Leto, jednak produkcja została wstrzymana w związku z oskarżeniami wobec reżysera filmu.

Film „I, Tonya” trafi na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych 8 grudnia 2017 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze potwierdzona.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.