Szalenie popularne anime doczeka się filmu. Czy ''Spy x Family CODE: White" zobaczymy w polskich kinach?

27.03.2023 15:48
Spy x Family Fot. shutterstock.com

Jeszcze w tym roku zobaczymy nowe odcinki anime "Spy x Family", a kilka miesięcy potem w kinach zadebiutuje film.

''Spy x Family" cały czas jest wysoko w rankingu sprzedaży mang, pierwszy sezon anime spotkał się z ciepłym przyjęciem weebów. Nic zatem dziwnego, że już niebawem pojawi się 2. sezon produkcji, jak również pełnometrażowy film. Czy jest szansa, że produkcja pojawi się w polskich kinach?

Polecamy

Szalenie popularne anime doczeka się filmu. Czy ''Spy x Family CODE: White" zobaczymy w polskich kinach?

Podczas  AnimeJapan 2023 zapowiedziano m.in. kolejne sezony bardzo popularnych produkcji. Wkrótce otrzymamy nowy sezon ''Jujutsu Kaisen" oraz wrócą bohaterowie "Spy x Family". Co więcej, oprócz nowego sezonu, który zadebiutuje w październiku 2023 roku, otrzymamy również pełnometrażowy film zatytułowany "Spy x Family CODE: White". Produkcja pojawi się w japońskich kinach już 22 grudnia 2023.

W sieci zadebiutował już zwiastun nowego sezonu oraz filmu, który jednak wiele nie zdradza - w kinach zobaczymy historię, która wydarzy się w dzień wolny od szkoły. 

''Spy x Family" pokazuje losy nietypowej rodziny. Agent ''Twilight'' w ramach swojego ważnego zadania dla pokoju na świecie musi skompletować fikcyjną rodzinę. Adoptuje zatem małą Anyę, która ukrywa fakt, że jest telepatką i poślubia Yor Briar, która oficjalnie pracuje w ratuszu, ale po godzinach jest płatną morderczynią. Pierwszy sezon pokazuje zmagania rodzinki, by dostać się do prestiżowej szkoły, co nie jest wcale takie proste.

Polecamy

Film anime ''Spy x Family". Czy pojawi się w Polsce?

Jak na razie nie podano szczegółów, czy nadchodzący film ''Spy x Family Code: White'' pojawi się w Europie. Patrząc jednak na ostatni wysyp japońskich produkcji w polskich kinach liczymy, że również Anyę i jej nietypowych rodziców będziemy mogli podziwiać na dużym ekranie. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.