Jennifer Aniston i Adam Sandler powracają jako małżeństwo detektywów w "Zabójczym weselu" Netflixa. Zobaczcie zwiastun

31.01.2023 13:48
Jennifer Aniston i Adam Sandler powracają jako małżeństwo detektywów w "Zabójczym weselu" Netflixa. Zobaczcie zwiastun Fot. materiały prasowe/Netflix

Kilka lat po premierze zaskakująco popularnego "Zabójczego rejsu", Adam Sandler i Jennifer Aniston powracają do roli małżeństwa-detektywów w "Zabójczym weselu"

Adam Sandler i Jennifer Aniston wracają jako małżonkowie-detektywi

W 2019 roku na Netflixie pojawił się całkiem niezły kryminał komediowy "Zabójczy rejs", który niespodziewanie stał się jednym z największych filmowych hitów platformy w historii. Firma z Adamem Sandlerem relacje ma dobre, więc szybko zamówiono kontynuację produkcji, a teraz nareszcie pojawił się pierwszy zwiastun "Zabójczego wesela".

Polecamy

Ten prezentuje się absurdalnie, ale jest pełen energii, ale nawet w nim widać, że Sandler i Aniston mają dużo chemii i świetnie się bawili podczas kręcenia "Zabójczego wesela":

Cztery lata po rozwiązaniu pierwszej zagadki kryminalnej Nick (Adam Sandler) i Audrey (Jennifer Aniston) Spitzowie są pełnoprawnymi detektywami, których prywatna agencja próbuje zaistnieć na rynku.

Gdy Nick i Audrey otrzymują zaproszenie na prywatną wyspę, na której ma się odbyć ślub ich przyjaciela, Maharadży (Adeel Akhtar), okazuje się, że pech nadal ich prześladuje - wkrótce po rozpoczęciu imprezy świeżo upieczony małżonek zostaje porwany dla okupu, a podejrzanym jest każdy znamienity gość i członek rodziny, nie wyłączając samej panny młodej.

Polecamy

W "Zabójczym weselu" Spitzowie wreszcie dostają szansę, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami w sprawie najwyższej wagi, która kusi obietnicą spełnienia wszystkich marzeń - nie tylko o sukcesie własnej agencji detektywistycznej, ale też o długo wyczekiwanej wycieczce do Paryża.

Reżyserem filmu jest Jeremy Garelick, a w pozostałych rolach wystąpili Mark Strong, Mélanie Laurent, Jodie Turner-Smith, John Kani, Kuhoo Verma, Enrique Arce, Zurin Villanueva, Tony Goldwyn, Annie Mumolo oraz Dany Boon i Adeel Akhtar. Premierę produkcji zaplanowano na 31 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.