"Ant-Man i Osa: Kwantomania" - Kang grozi podbojem uniwersum w nowym zwiastunie filmu Marvela

10.01.2023 10:43
"Ant-Man i Osa: Kwantomania" - Kang grozi podbojem uniwersum w nowym zwiastunie filmu Marvela Fot. materiały prasowe/Disney

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania", w którym po raz kolejny zobaczymy Jonathana Majorsa w roli Kanga - ten będzie odgrywał kluczową rolę w przyszłości filmów Marvela.

Ant-Man i Osa: Kwantomania - oto zwiastun filmu

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa. Razem z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) przeżyją nowe przygody, przemierzając niezwykły kwantowy świat.

Polecamy

Podczas tej misji będą musieli zmierzyć z nieznanymi dotąd stworzeniami i zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe. W filmie pojawi się również Jonathan Majors w bardzo ważnej roli Kanga. 

Nowy zwiastun zobaczycie poniżej:

Polecamy

Najnowszą produkcję od Marvel Studios wyreżyserował Peyton Reed. 

W filmie zobaczymy Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michaela Douglasa, Jonathana Majorsa, Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton, Randalla Parka oraz Billa Murraya. 

Produkcję "Ant-Man i Osa: Kwantomania" będziemy mogli zobaczyć w kinach 17 lutego 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.