"Barbie" będzie jednym z najlepszych filmów roku. Kolejny genialny zwiastun

26.05.2023 11:13
"Barbie" będzie jednym z najlepszych filmów roku. Kolejny genialny zwiastun Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Gwarantuję wam, że nie spodziewałem się, że kiedykolwiek nieironicznie napiszę te słowa z tytułu. Życie ma jednak zabawną tendencję do tego, żeby szybko weryfikować nasze plany i oczekiwania.

"Jeśli kochasz Barbie, ten film jest dla Ciebie. Jeśli nienawidzisz Barbie, ten film jest dla Ciebie"

Taki slogan przewija się nam w kolejnym zwiastunie wyczekiwanego filmu "Barbie", który może być ogromnym hitem i przy okazji jedną z lepszych produkcji tego roku. Projekt zapowiada się bowiem świetnie - od absurdalnych suchych żartów, przez cudowny klimat tandety i kiczu, który jest tak kojarzony z oryginalnymi lalkami, aż do bardzo dobrej gry aktorskiej Ryana Goslinga i Margot Robbie.

Duet wciela się oczywiście w Kena i Barbie, którzy ze względu na kilka nietypowych sytuacji z życia kobiety, muszą opuścić Barbieland i trafią do prawdziwego życia. Tam czyha na nich mnóstwo pułapek - od chciwych korposzczurów (Will Ferrell), przez mizoginów klepiących Barbie po tyłku, aż po system zdrowia i lekarzy.

Krótko mówiąc, dzieje się dużo, a słowa nie oddadzą za bardzo tego, jak to wszystko wygląda:

W filmie pojawią się także gwiazdor "Shang-Chi" Simu Liu, Kate McKinnon z "SNL", America Ferrara. Scenarzystami są Noah Baumbach i Greta Gerwig, która również wyreżyseruje projekt. Wnioskując po zwiastunie i jej poprzedniej twórczości, spodziewamy się, że Gerwig raczej nie opowie "sztampowej" historii o Barbie.

Tak jak wspomnieliśmy, film "Barbie" zadebiutuje w kinach 21 lipca 2023 roku.   

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.