Ben Affleck "nareszcie nauczył się grać Batmana" na planie "Flasha": "to mój najlepszy występ!"

30.03.2023 12:32
Ben Affleck "nareszcie nauczył się grać Batmana" na planie "Flasha": "to mój najlepszy występ!" Fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Ben Affleck musi się rozstać z rolą Batmana akurat wtedy, kiedy "nareszcie nauczył się" go grać. Aktor opowiedział niedawno o swojej relacji z ikoniczną postacią z kart DC Comics.

Ben Affleck o Batmanie: "nareszcie nauczyłem się go grać!"

Ben Affleck, który wcielał się w Batamana od wydanego w 2016 roku "Batmana v Supermana", stwierdził niedawno, że "nareszcie nauczył się go grać". 

Polecamy

Aktor pochwalił się tym w sumie całkiem smutnym osiągnięciem podczas promocji filmu "Air" w podcaście "Smartless" i przy okazji podzielił się wieścią, że w filmie ma się pojawić gościnnie Wonder Woman:

To najlepsze g*wno jakie zrobiłem jako Batman! Nareszcie nauczyłem się grać tego gościa. Wiem, że rzuciłem tę rolę, ale nareszcie wiedziałem, co robię. Nie chcę za bardzo rzucać spoilerami, ale jest taka scena, gdzie ratuje mnie Wonder Woman. Łapie mnie swoim Lasso Prawdy, więc Batman zaczyna mówić bardzo osobiste rzeczy na temat swojego życia i pracy. Wtedy dopiero załapałem, o co tutaj chodzi!

Światy się zderzają, kiedy Barry Allen (Ezra Miller) używa swoich mocy, żeby powrócić w czasie do momentu, który zmienił jego życie. Ale kiedy jego działania totalnie zmieniają przyszłość, bohater zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której na Ziemi ponownie pojawił się Generał Zod (Michael Shannon), grożący totalną zagładą ludzkości. A innych superherosów nie ma... 

Barry staje jednak na głowie, by przekonać do pomocy emerytowanego Batmana i uratować pewnego przybysza z kosmosu - aczkolwiek nie tego, którego się spodziewał.

Polecamy

W obsadzie filmu “The Flash” oprócz Ezry Millera oraz Bena Afflecka pojawili się również: Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue oraz oczywiście Michael Keaton.

Pomysł na historię miała Christina Hodson, która wcześniej zrealizowała dla DC m.in. "Harley Quinn i Ptaki nocy", natomiast scenariusz napisali John Francis Daley i Jonathan Goldstein oraz Joby Harold. Reżyserem jest natomiast wspomniany Andy Muschietti, który ma na koncie horror "To".

Film "The Flash" ma zadebiutować w kinach już 16 czerwca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.