Bob Odenkirk jak Tommy Wiseau. Gwiazdor "Better Call Saul" zagrał w nowej wersji "The Room"

09.03.2023 11:17
Bob Odenkirk jak Tommy Wiseau. Gwiazdor "Better Call Saul" zagrał w nowej wersji "The Room" Fot. Jordan Strauss/Invision/East News

W Tommy'ego Wiseau wcielał się już James Franco, a teraz przyszedł czas na Boba Odenkirka z "Better Call Saul". Gwiazdor wystąpił w remake'u legendarnego "The Room".

Bob Odenkirk zagrał Tommy'ego Wiseau w nowej wersji filmu The Room

"The Room" jest filmem tak złym, że stał się kultowy. Film o kulisach jego powstawania "The Disaster Artist" był nawet nominowany do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany, a James Franco za występ w roli Tommy'ego Wiseau zdobył nawet Złoty Glob. 

Polecamy

Przez jakiś czas o produkcji i samym Wiseau zrobiło się ciszej, ale do czasu - jak podaje bowiem SlashFilm, działająca charytatywnie organizacja Acting For a Cause przygotowuje nową wersję filmu.

Wiemy, że całość była nagrywana w większości na green screenie, odtworzona zostanie oryginalna muzyka z filmu, a rolę główną zagra natomiast sam Bob Odenkirk, którego znać możemy jako Saula Goodmana z seriali "Better Call Saul" i "Breaking Bad".

Zresztą aktor sam potwierdził informacje na swoim Twitterze, pisząc, że to oczywiście prawda i obiecując widzom, że "starał się sprzedać każdy dialog jak najbardziej szczerze jak potrafił":

Polecamy

W sieci pojawiły się też zakulisowe zdjęcia z produkcji:

Niestety na razie data premiery nowej wersji "The Room" z Bobem Odenkirkiem nie jest znana. Mamy jednak nadzieję, że film zostanie udostępniony na YouTubie, czy innym międzynarodowym darmowym serwisie - dzięki temu cieszyć się z niego będziemy mogli wszyscy. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.