Brat zaginionego aktora nie wyklucza najgorszego: "W głębi duszy wiem, że on już odszedł"

26.01.2023 12:35
Brat zaginionego aktora nie wyklucza najgorszego: "W głębi duszy wiem, że on już odszedł" Fot. Collection Christophel/East News

Brytyjski aktor Julian Sands zaginął w kalifornijskich górach ponad 2 tygodnie temu. Jego brat Nick pogodził się ze śmiercią aktora.

Julian Sands nie żyje? Brat aktora nie wyklucza najgorszego

13 stycznia 2023 roku Julian Sands został uznany za zaginionego. Udał się na wycieczkę w okolicach Mount Baldy w górach San Gabriel, około 50 mil od granic Los Angeles w Kalifornii.

Polecamy

Jak podaje Independent, brat artysty Nick Sands w rozmowie z "Craven Herald" powiedział, że właściwie pogodził się już ze śmiercią aktora. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że odnalezienie osoby zaginionej po niemal dwóch tygodniach poszukiwań graniczy z cudem. Nie traci jednak nadziei:

Nie został jeszcze uznany za zaginionego uznanego za zmarłego, ale w głębi serca wiem, że odszedł. Jednak istnieje rywalizacja między rodzeństwem i byłoby to całkiem w jego stylu, gdyby nagle się pojawił i udowodnił mi, że się mylę.

Zespoły poszukiwawczo-ratownicze z biura szeryfa San Bernardino rozpoczęły akcję ratunkową w rejonie gór San Gabriel. Dwa dni po zaginięciu telefon Sandsa był jeszcze aktywny. Prawdopodobnie później rozładowała się bateria. Później też obszar, na który wybrał się Sands został dotknięty gwałtowną burzą i silnymi wiatrami.

Te ekstremalne warunki pogodowe znacznie skomplikowały poszukiwania - do tego pojawiły się też zagrożenia lawinowe, które zmusiły część ekspedycji do zawieszenia działania.

Brat aktora zdradził, że pasmo górskie w okolicach Los Angeles w ciągu ostatnich kilku dekad stało się ulubionym miejscem Sandsa, który często tam powracał i znał tamtejsze szlaki.

Sands otrzymał spory rozgłos za sprawą głównej roli George'a Emersona w filmie Jamesa Ivory'ego "Pokój z widokiem" z 1985 roku, gdzie na ekranie pojawiła się też m.in. Helena Bonham Carter. Później grał w takich produkcjach, jak "Czarnoksiężnik", "Zostawić Las Vegas", "Arachnofobia" i "Nagi lunch", a w ostatnim okresie Sands preferował role w produkcjach studyjnych i niezależnych, takich jak "Błogosławieństwo" i "Malowany ptak".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.