Channing Tatum prawie zabił Salmę Hayek podczas kręcenia sceny tańca erotycznego w "Magic Mike'u 3"

02.02.2023 13:58
Channing Tatum prawie zabił Salmę Hayek podczas kręcenia sceny tańca erotycznego w "Magic Mike'u 3" Fot. Jordan Strauss/Invision/East News

Aktorstwo wydaje się być stosunkowo niegroźną profesją, zwłaszcza jeśli nie jest się Tomem Cruisem i nie wykonuje się chorych akrobacji. Salma Hayek zdradziła jednak niedawno, że nawet sceny bardziej intymne potrafią być niebezpieczne.

Channing Tatum prawie zabił Salmę Hayek na planie Magic Mike'a XXL

Już za kilka dni zadebiutuje film "Magic Mike: The Last Dance", czyli kontynuacja popularnych filmów tanecznych o striptizerach z Channingiem Tatumem w roli głównej. Tym razem w obsadzie pojawiła się m.in. gwiazda "Desperado", czy od "Zmierzchu do świtu", Salma Hayek.

Polecamy

Niedawno meksykańska gwiazda pojawiła się w programie "Jimmy Kimmel Live", podczas którego opowiedziała o nieciekawej sytuacji podczas zdjęć do nowego filmu o tancerzach:

Wiecie, jest taka partia w tym filmie, gdzie wiszę do góry nogami na Channingu i mam nogi na jego barkach. Ale tak wisząc do góry nogami, człowiek traci trochę poczucie orientacji. Więc pewnego dnia podczas prób nieco spadłam głową do przodu i prawie uderzyłam nią o podłogę. Channing zaczął mnie trzymać za spodnie, które zaczęły ze mnie spadać. Mocno się zestresowałam, bo nie pamiętałam czy miałam na sobie bieliznę...

Po chwili aplauzu i śmiechu publiczności, Hayek kontynuowała:

Więc zamiast podtrzymywania się na rękach, żeby nie spaść, to zaczęłam się trzymać spodni. Zaczął krzyczeć, żebym dotknęła podłogi rękami, a ja tylko powtarzałam: "Nie, nie, nie, nie". Ekipa wbiegła na scenę, żeby pomóc, aż w końcu Channing się zapytał, co jest ze mną nie tak. Ze mną? To Ty mnie prawie zabiłeś!

Polecamy

W nowym filmie Salma Hayek wciela się w bogatą spadkobierczyni fortuny, która zaprasza "Magic" Mike'a do Londynu. Zdesperowany tancerz jest spłukany i stara się wiązać koniec z końcem jako barman na Florydzie, więc szybko przystaje na propozycje kobiety.

Mike szybko odkrywa, że jego zadanie będzie znacznie trudniejsze, niż mu się wcześniej wydawało, a na dodatek wszystkiego będzie musiał też wytrenować nowe pokolenie striptizerów. 

Reżyserem filmu ponownie został Steven Soderbergh, a "Magic Mike: The Last Dance" zadebiutuje w kinach 10 lutego 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.