Channing Tatum zamiast Patricka Swayze. Gwiazdor "Magic Mike'a" zrobi nową wersję "Uwierz w ducha"

18.01.2023 16:57
Channing Tatum zamiast Patricka Swayze. Gwiazdor "Magic Mike'a" zrobi nową wersję "Uwierz w ducha" Fot. Rex Features/East News

Channing Tatum planuje zagrać w odnowionej odsłonie kultowego filmu "Uwierz w ducha" - i to główną rolę. 

Channing Tatum zagra główną rolę w nowej wersji Uwierz w ducha

Channing Tatum ujawnił, że nabył prawa do hitowego dramatu romantycznego z lat 90. "Uwierz w ducha". Aktor potwierdził, że zamierza stworzyć remake, w którym zagra jednego z głównych bohaterów, Sama Wheata.

Polecamy

Należąca do Tatuma firma Free Association zamierza zająć się stworzeniem remake'u "Uwierz w ducha". W rozmowie z Vanity Fair gwiazdor "Magic Mike'a" zaznaczył, że zamierza wprowadzić w produkcji kilka zmian, które są jego zdaniem niezbędne:

Cóż, mamy prawa. Mamy prawa do "Uwierz w ducha". Chcemy zrobić coś innego, ten film musi się trochę zmienić, musimy zerwać z kilkoma problematycznymi stereotypami.

To zdaje się być całkowicie zrozumiałe, bo oryginalny film ma ponad 30 lat i niektóre postaci czarnoskóre nie były w nim pokazane z najlepszej strony.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, oryginalny film "Uwierz w ducha" miał swoją premierę w 1990 roku. Opowiada historię Sama Wheata i Molly Jensen, których połączyło uczucie tak silne, że nawet śmierć nie mogła ich rozdzielić. Kiedy Sam pada ofiarą mordercy, wraca do swojej ukochanej pod postacią ducha, odkrywając, że jego śmierć nie była przypadkiem.

Wheat dowiaduje się, że Molly grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, przed którym musi ją ostrzec. Legendarna produkcja otrzymała m.in. Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny, a Patrick Swayze i Demi Moore zanotowali w nim prawdopodobnie swoje najlepsze role w karierze. 

Próba odtworzenia sukcesu pierwowzoru nie będzie łatwa, ale Channing Tatum wydaje się być dobrym kandydatem do głównej roli. Czekamy na potwierdzenie reszty obsady i nazwisk twórców.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.