Czy gwiazda "Koszmaru z Ulicy Wiązów" dołączy do obsady serii filmów "Obecność"?

Karolina Woźniak
05.07.2019 13:06
Heather Langenkamp|undefined Fot. . kadr z wideo A nightmare on elm street (1984)- HEATHER LANGENKAMP & JOHNNY DEEP

Heather Langenkamp to aktorka, która zadebiutowała w 1984 roku w filmie "Koszmar z Ulicy Wiązów". Czy zobaczymy ją w serii filmów "Obecność"?

W filmie "Koszmar z Ulicy Wiązów" wcieliła się w jedną z głównych postaci. Heather zagrała Nancy Thompson i wystąpiła jeszcze w dwóch sequelach. To sprawiło, że aktorka stała się integralną częścią produkcji Wesa Cravena. Okazuje się, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Langenkamp dołączy do obsady serii filmów "Obecność". 

Czy gwiazda "Koszmaru z Ulicy Wiązów" wystąpi w "Obecności"? 

Aktorka jest otwarta na propozycje twórców innych filmów grozy. Jak sama przyznała, slashery nie należą do jej ukochanych filmów, a produkcje New Line Cinema bardzo jej się podobają i byłaby zachwycona gdyby stała się częścią uniwersum "Obecności": 

Myślę, że niektóre filmy New Line, które wypuszczają, takie jak "Annabelle" i wszystko związane z uniwersum "Obecności". Bardzo lubie te filmy i myślę, że wszystkie mają świetnych bohaterów, a twórcy wykorzystują wielu aktorów z tego gatunku. Myślę, że te produkcje najbardziej do mnie przemawiają. Nie jestem największą fanką slasherów. Nie do końca lubię oglądać martwe, zniszczone ciała. Nie zrozumcie mnie źle, jest wiele świetnych fragmentów w takich filmach... 

Przeczytaj także

Heather uważa, że gdyby wystąpiła w "Obecności", jej rola mogłaby być bardziej satysfakcjonująca dla fanów: 

Myślę, że mogłabym szukać świetnej części, którą fani by obejrzeli i uznaliby: "Oh, to jest coś innego". [...] Moim celem jest szukanie takich właśnie ról i uszczęśliwianie fanów, bo oni często zastanawiają się, gdzie jestem i dlaczego nic nie robię. A ja naprawdę się staram... 

"Annabelle wraca do domu" to kolejny film z uniwersum "Obecności". Marka, którą stworzył James Wan, rozrosła się już na siedem produkcji. Najnowszy film o "Annabelle" trafi do kina 12 lipca 2019 roku. 

Zobacz także: Mężczyzna zmarł podczas seansu "Annabelle wraca do domu"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.