Daniel Craig tańczy jak szalony w spocie polskiej wódki wyreżyserowanym przez Taikę Waititiego [WIDEO]

15.11.2022 11:57
Daniel Craig tańczy jak szalony w spocie polskiej wódki wyreżyserowanym przez Taikę Waititiego [WIDEO] Fot. Belvedere Vodka/Ferrari Press/East News

Belvedere jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych trunków na świecie - zatem i spoty reklamowe polskiej wódki muszą trzymać bardzo wysoki poziom.

Daniel Craig tańczy w spocie polskiej wódki. Reżyserem Taika Waititi

Dlatego też PR-owcy polskiego trunku postanowili zatrudnić do swojej reklamy prawdziwych profesjonalistów, a konkretnie roztańczonego Daniela Craiga, muzykę dostali od Giggsa i Rity Ory, a choreografię przygotował JaQuel Knight, który współpracował m.in. z Beyonce. 

Polecamy

Całość dopiął natomiast reżyser Taika Waititi. Laureat Oscara za "Jojo Rabbita", twórca dwóch filmów o Thorze, a także utalentowany komediowy scenarzysta pojawił się nawet gościnnie pod koniec jednej z wersji reklam. Poziom jest zatem definitywnie światowy.

Krótko mówiąc, wszyscy mają całkiem pokaźne resume, a całość ma jakość właściwie filmową i szefostwo Belvedere'a raczej narzekać na to promo nie może. Spot prezentuje się następująco:

Polecamy

Nie jest to pierwszy spot, w którym Belvedere łączy się w jakiś sposób z Jamesem Bondem - marka współpracowała z twórcami "Spectre", co zaowocowało reklamą z udziałem Stephanie Sigman, która wcielała się w Estrellę we wspomnianej odsłonie serii:

Daniela Craiga zobaczymy już niedługo w jego innej znanej roli - mowa o detektywie Benoicie Blancu, który powróci do rozwiązywania zagadkowych morderstw w filmie "Glass Onion: film z serii Na noże". Produkcja pojawi się na Netflixie już 23 grudnia 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.