Eddie Murphy chce wrócić do roli Osła w "Shreku 5". Przy okazji skrytykował Kota w Butach

30.01.2023 15:31
Eddie Murphy chce wrócić do roli Osła w "Shreku 5". Przy okazji skrytykował Kota w Butach Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

"Zawsze myślałem, że Osioł jest zabawniejszą i lepszą postacią, niż Kot w Butach. To on bardziej zasługiwał na własne filmy".

Eddie Murphy chętnie wróci do roli Osła w Shreku 5

Eddie Murphy jest zwarty i gotowy na powrót do roli Osła ze "Shreka" - niezależnie, czy mówimy tutaj o kolejnej odsłonie popularnych komedii animowanych, czy może o jego własnym filmie na modłę spin-offu "Kot w Butach".

Polecamy

Aktor powiedział otwarcie w rozmowie z Etalk, że nie zastanawiałby się nawet przez minutę, gdyby dostał taką propozycję. Pocisnął też lekko Kotu w Butach:

Oczywiście, że jestem otwarty na powrót do roli w "Shreku". Zdecydowałbym się w dwie sekundy, uwielbiam Osła. Wiecie, zrobili filmy o Kocie w Butach, ale moim zdaniem to Osioł bardziej na nie zasługiwał. Osioł jest po prostu śmieszniejszy, niż Kot w Butach. Uwielbiam Kocura, ale umówmy się - nie jest zabawniejszy od Osła.

Następnie podkreślił raz jeszcze, że bez zastanowienia "zrobiłby film o Ośle i zrobiłby film o Shreku". Wówczas dziennikarze zapytali go, czy przypadkiem Murphy nie może "pociągnąć za jakieś sznurki", żeby spełnić to marzenie:

Takiej siły sprawczej nie mam. To zależy od Dreamworks Animation. To dla nich mnóstwo pracy i muszą chcieć to zrobić. Jeśli chcecie, to po prostu zadzwońcie. Siedzę bezczynnie na kanapie i jestem gotowy na powrót do roli Osła.

W podobnym pełnym nadziei tonie o przyszłości serii wypowiedział się również Antonio Banderas, czyli Kot w Butach. Aktor poszedł nawet o krok dalej, bo w rozmowie z Deadline zasugerował bowiem, że zobaczymy kolejną odsłonę "Shreka":

Ten kot towarzyszy mi od prawie 20 lat. Kiedy po raz pierwszy podkładałem głos pod Kota w butach, pracowałem na Broadway'u, więc tam wziąłem udział w nagraniach. Do tej pory zrobiłem pięć filmów. Pewnie zrobię kolejny, a "Shrek" najprawdopodobniej powróci.

Mamy nadzieję, że taki scenariusz się spełni.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.