Familia się rozrasta - córka Paula Walkera wystąpiła w "Szybkich i wściekłych 10"

15.05.2023 16:33
Familia się rozrasta - córka Paula Walkera wystąpiła w "Szybkich i wściekłych 10" Fot. Maria Laura Antonelli/AGF/SIPA/SIPA/East News

Chociaż "Szybcy i wściekli" są jedną z najbardziej dochodowych franczyz filmowych w historii, to dla gwiazd produkcji są też czymś znacznie większym. Udowodnili to po raz kolejny.

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego 

 oraz 

, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Córka Paula Walkera zagrała w Szybkich i wściekłych 10

Jasne - możemy to odbierać jako marketingową próbę zagrania na emocjach widzów, ale z drugiej strony mamy też mnóstwo dowodów na to, że Vin Diesel i Paul Walker naprawdę traktowali się jak bracia i ich relacja była bardziej zażyła, niż jedynie "kumple z planu".

Pamiętamy przecież, że to właśnie Diesel prowadził córkę Paula Walkera, Meadow, do jej ślubnego kobierca. Teraz 24-letnia modelka i szefowa Paul Walker Foundation poinformowała w mediach społecznościowych, że miała okazję pójść w ślady ojca i pojawić się na planie "Szybkich i wściekłych 10" jako aktorka.

Meadow Walker pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z monitora na planie filmu, dziękując przy okazji producentom, reżyserowi i obsadzie "Szybkich 10", że zaprosili ją do udziału w projekcie: 

Miałam roczek, kiedy pierwsza część "Szybkich" trafiła do kin. Dorastałam na planie, obserwując mojego tatę, Vina, Jordanę, Michelle, Ludacrisa i wielu innych na monitorach. Dzięki mojemu tacie stałam się częścią tej rodziny. Nie mogę uwierzyć, że teraz będę razem z tymi, którzy patrzyli, jak dorastam.

Następnie dodała:

Możliwość uhonorowania w ten sposób pamięci mojego ojca jest dla mnie błogosławieństwem. Będę dzielić to z nim na zawsze

Kilka dni później Meadow podzieliła się też zdjęciami z premiery filmu oraz z kolacji, na której siedziała obok Vina Diesla:

W nowej odsłonie powrócą oczywiście Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez, Sung Kang oraz Vin Diesel, a do obsady dołączyli m.in. Jason Momoa, znana z "Kapitan Marvel" i "Konga" Brie Larson, a także gwiazdor "Reachera" Alan Ritchson. Film "Szybcy i wściekli 10" zadebiutuje już 19 maja 2023 roku.

Redakcja Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.