Kolejny film anime w polskich kinach. Zobacz trailer "One Piece Film: Red" [WIDEO]

07.11.2022 14:34
Premiera One Piece Film Red Fot. Oleg Marusic/REPORTER/East News; redakcja Antyradio.pl na premierze filmu

Zobaczcie, jak prezentuje się film anime, który jest hitem w Japonii i możemy w końcu go zobaczyć w polskich kinach.

Kolejny film legendarnej serii anime One Piece zagościł na wielkim ekranie! "One Piecie Film: Red" możemy również obejrzeć w polskich kinach od 4 listopada. O czym opowiada najnowszy film anime?

Polecamy

Kolejny film anime w polskich kinach. Zobacz trailer "One Piece Film: Red" [WIDEO]

Przez ostatni rok polscy fani anime mogli zobaczyć naprawdę sporo japońskich produkcji w kinach. "One Piece Fim: Red" to film animowany z 2022 roku w reżyserii Gorō Taniguchi, wyprodukowany przez Toei Animation. Najnowsza produkcja serii One Piece jest oparta na mandze o tym samym tytule, stworzonej przez Eiichirō Odę. Stała się międzynarodowym hitem z ponad 500 milionami sprzedanych egzemplarzy.

"One Piece Film: Red" opowiada historię Uty, najbardziej uwielbianej piosenkarki na świecie. Jej głos, który ukrywa prawdziwą tożsamość dziewczyny jest opisywany jako „nie z tej ziemi”. Uta postanawia po raz pierwszy pokazać się publicznie podczas koncertu na żywo. Na miejsce przychodzą fani - podekscytowani piraci, marynarka wojenna i załoga Słomkowego Kapelusza pod wodzą Luffy'ego. Gdy jej donośny głos wypełnia salę, widzowie są oszołomieni, gdy dowiadują się, że to tak naprawdę córka samego Shanksa.

"One Piece Film: Red" NE PIECE FILM: RED zadebiutował w sierpniu tego roku w kinach w Japonii i odniósł ogromny sukces kasowy. Utrzymuje się na pierwszym miejscu japońskiego box office’u w 2022 roku. Tylko w weekend otwarcia nową produkcję anime zobaczyło łącznie 1 579 552 osób.

Polecamy

Co ciekawe, w tym roku mija dokładnie 25 lat od premiery kultowej mangi One Piece w Shonen Jump. W lipcu 2022 roku całkowita liczba sprzedaży na całym świecie przekroczyła 500 milionów egzemplarzy, tym samym bijąc rekord Guinnessa, który został przyznany twórcy mangi Eiichirō Odzie za "Największą liczbę kopii w ramach tej samej serii komiksów wydanych przez jednego autora". Pierwszy odcinek animowanej serii One Piece miał premierę w Japonii w 1999 roku. Od tego czasu zostało wyemitowanych ponad 1000 odcinków w 80 krajach i powstało 13 filmów fabularnych.

"One Piece Film: Red". Gdzie obejrzeć film anime w Polsce?

"One Piece Film: Red" zadebiutował w polskich kinach 4 listopada. Produkcję możecie zobaczyć, m.in. w sieciach Multikino, Cinema City czy Helios.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.