Film "Terrifier 2" sprawiał, że ludzie mdleli i wymiotowali. Produkcja doczeka się kontynuacji

29.12.2022 10:55
Film "Terrifier 2" sprawiał, że ludzie mdleli i wymiotowali. Produkcja doczeka się kontynuacji Fot. materiały prasowe

Obrzydliwy klaun Art powróci w filmie "Terrifier 3" - reżyser dwóch poprzednich odsłon potwierdził informację po międzynarodowej premierze swojego horroru.

Powstaje Terrifier 3, kontynuacja jednego z najobrzydliwszych horrorów ostatnich lat

Nadchodzi "Terrifier 3" - kontynuacja makabrycznego horroru w reżyserii Damiena Leone. Według słów reżysera będzie jeszcze bardziej krwawo, strasznie i koszmarnie.

Polecamy

O drugiej części "Terrifier" było bardzo głośno na całym świecie. Film miał wzbudzać w niektórych widzach reakcje podobne do kultowego "Egzorcysty" z 1973 roku. Na salach kinowych dochodziło do omdleń i wymiotów, ludzie przedwcześnie opuszczali kino, a na salach pojawiali się nawet ratownicy medyczni.

Brutalna produkcja opowiada o morderczym klaunie, który pojawia się w nocy i atakuje swoje ofiary, używając różnego rodzaju narzędzi do zabijania. W sequelu psychopatyczny Art powraca i rozpoczyna kolejną serię makabrycznych mordów. Śpiewka stara jak świat, ale zaserwowana w tak paskudny sposób, że u widzów pojawiała się mocna reakcja.

Rozgłos wywołany reakcjami na film sprawił, że tytuł cieszył się większym uznaniem, niż zasługiwał, a co za tym idzie, zarobił znacznie więcej kasy, niż planowano. Co niedziwne, prawie od razu zajęto się pracą nad 3. częścią serii.

Polecamy

Jak napisał Damien Leone na Twitterze:

Jednym z moich głównych celów dotyczących "Terrifiera 3" jest przywrócenie niepokojącej atmosfery z oryginalnego filmu krótkometrażowego. Miał naprawdę upiorną atmosferę, z której do tej pory jestem dumny. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, część 3. będzie jak dotąd najstraszniejszym "Terrifierem".

Nie wiadomo, czego będzie dotyczyła fabuła horroru, ani kiedy trafi do dystrybucji. Natomiast film "Terrifier 2. Masakra w Święta" jest obecnie dostępny w wielu kinach na terenie Polski. W rolach głównych wystąpili Lauren LaVera, Elliott Fullam, Sarah Voigt, Kailey Hyman, Casey Hartnett oraz David Howard Thornton.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.