Gra Five Nights at Freddy's doczeka się filmu. Ruszyły już zdjęcia do nowego horroru

02.02.2023 12:12
Gra Five Nights at Freddy's doczeka się filmu. Ruszyły już zdjęcia do nowego horroru Fot. materiały prasowe

Ikoniczna już seria Five Nights at Freddy's doczeka się horroru zrealizowanego przez twórców z Blumhouse. Producent Jason Blum podzielił się pierwszym zdjęciem z planu filmu.

Gra Five Night at Freddy's doczeka się filmu

Oficjalnie ruszyły zdjęcia do filmu "Five Nights at Freddy's". Informację potwierdził nam producent Jason Blum z Blumhouse Productions, który podzielił się pierwszym fotosem z planu. 

Polecamy

Ten niestety nie zdradza nam zbyt wiele - film jest kręcony pod nazwą "Bad Cupcake", ale ujęcie jest zablokowane przez klaps. Definitywnie nie mamy jednak do czynienia z jedną z koszmarnych sekwencji z oryginału.

W nowym filmie Emmy Tammi główne role zagrają Matthew Lillard i Josh Hutcherson. Drugi z panów wcieli się w protagonistę serii Mike'a Schmidta, którego kontrolowaliśmy w oryginalnej grze, natomiast Lillard ma zagrać Lillard zagra Williama Aftona, właściciela Freddy Fazbear's Pizza. 

Polecamy

Twórca FNAF Scott Cawthon jest aktywnie zaangażowany w tworzenie filmu - nie tylko jest współscenarzystą produkcji, ale ma również na tyle dużo kreatywnej kontroli, że będzie obecny przy montażu. I chociaż bycie za bardzo wiernym oryginałowi nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, to jednak jest dobrym zwiastunem tego, że Blumhouse chce zadowolić fanów.

Studio ma tendencję do tego, żeby realizować filmy na niskich budżetach, więc zdjęcia powinny zostać zakończone w ciągu miesiąca-dwóch. Być może produkcja zadebiutuje jeszcze w 2023 roku, ale raczej bardziej prawdopodobny jest początek 2024. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.