Gwiazdor Marvela i "Creeda 3" został aresztowany za pobicie kobiety. Miał się kłócić z partnerką

27.03.2023 10:11
Gwiazdor Marvela i "Creeda 3" został aresztowany za pobicie kobiety. Miał się kłócić z partnerką Fot. MICHAEL TRAN/AFP/East News

Jonathan Majors został aresztowany pod zarzutem napaści na kobietę. Ofiarą miała być partnerka gwiazdora Marvela. Doszło między nimi do sprzeczki.

Jonathan Majors został aresztowany. Miał pobić kobietę

Jak podaje TMZ, gwiazdor produkcji Marvela i 3. części "Creeda" Jonathan Majors został zatrzymany przez policję z powodu ataku na kobietę. Aktor trafił do aresztu 25 marca 2023 roku nad ranem czasu lokalnego pod zarzutem duszenia, napaści i nękania. Do zdarzenia miało dojść w pobliżu Chelsea na Manhattanie.

Polecamy

Domniemana ofiara zgłosiła policji, że Majors wdał się z nią w kłótnię i zaczął ją atakować. Kobieta ma mieć widoczne obrażenia – w tym ranę szarpaną za uchem, zaczerwienienie i ślady na twarzy. Została przewieziona do lokalnego szpitala, a jej stan jest stabilny. Aktor został aresztowany, ponieważ policja uznała, że było wystarczająco dużo dowodów przemawiających za wersją kobiety. Dość szybko opuścił jednak areszt.

Sprawę skomentowali przedstawiciele aktora:

Nie zrobił nic złego. Czekamy na oczyszczenie jego imienia i wyjaśnienie tej sprawy.

Według źródeł TMZ domniemaną ofiarą jest partnerka Majorsa. Z zeznań kobiety wynika, że para wdała się w kłótnię podczas powrotu taksówką z baru na Brooklynie do domu. Dziewczyna miała widzieć, jak inna kobieta wysyła SMS-y do Majorsa.

Z jej relacji wynika, że zerknęła w telefon aktora. Wówczas Majors miał się wścieknąć, złapać ją za rękę i spoliczkować. W czasie zajścia Majors miał też położyć ręce na jej szyi. Następnie para się rozstała - kobieta pojechała dalej, a aktor spędził noc w nieznanym miejscu. Kobieta zgłosiła sprawę z samego rana. Dalsze szczegóły na temat sytuacji nie są znane.

Majors niedawno stał się bardzo popularny. Aktor nie tylko wcielił się w Kanga Zdobywcę - nowego przeciwnika superbohaterów z filmowo-serialowego uniwersum Marvela, ale również głównego antagonistę 3. części serii bokserskiej sagi "Creed".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.