Gwiazdor Marvela ma połamane 30 kości. Powrót do siebie zajmie mu kilkanaście miesięcy

23.01.2023 10:27
Gwiazdor Marvela ma połamane 30 kości. Powrót do siebie zajmie mu kilkanaście miesięcy Fot. jeremyrenner / twitter / BEEM/Beem/East News

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku bardzo poważnemu wypadkowi. Poznaliśmy szczegóły jego obrażeń.

Jeremy Renner złamał 30 kości. Rozpoczął rehabilitację

Rok 2023 nie rozpoczął się zbyt dobrą wiadomością dla fanów Marvela i Jeremy'ego Rennera - świat obiegła bowiem informacja o tym, że aktor był ofiarą poważnego wypadku na pługu śnieżnym i trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii. Aktor na szczęście przeżył, ale czeka na niego długi powrót do zdrowia i mozolna rehabilitacja.

Polecamy

Na Instagramie aktora pojawił się nowy post, w którym Renner poinformował swoich fanów o postępach w rekonwalescencji i przy okazji podziękował za wsparcie, które okazywali mu widzowie od ostatnich kilku tygodni:

Poranne treningi, plany - wszystko się zmieniło w tym wyjątkowym nowym roku... Zrodziło się z tragedii dla całej mojej rodziny i szybko skupiła się na przesadnym skumulowaniu miłości. Chcę podziękować WSZYSTKIM za ich wiadomości i troskę o moją rodzinę i o mnie... Dużo miłości i uznania dla was wszystkich. Te ponad 30 złamanych kości zrośnie się, wzmocni, tak jak pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi. Miłości i błogosławieństwa dla was wszystkich.

Renner przy okazji potwierdził w powyższym poście interesującą i przerażającą informację na temat swojego stanu zdrowia - okazało się bowiem, że w wypadku na pługu złamaniu uległo ponad 30 kości aktora. 

Oprócz tego doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć.

Maszyna wjechała w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.