Gwiazdor Marvela prawie umarł ratując życie swojego siostrzeńca. Nowe szczegóły z incydentu Rennera

26.01.2023 11:31
Gwiazdor Marvela prawie umarł ratując życie swojego siostrzeńca. Nowe szczegóły z incydentu Rennera Fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Pojawiły się nowe informacje dotyczące groźnego wypadku Jeremy'ego Rennera. Z relacji policji wynika, że gwiazdor Marvela niemal stracił życie, ratując swojego siostrzeńca.

Jeremy Renner prawie stracił życie ratując swojego siostrzeńca

Jeremy Renner na początku Nowego Roku doznał poważnego wypadku - z relacji dziennikarzy i policji wynika, że najbardziej oberwała klatka piersiowa i żebra aktora. Aktor został oczywiście szybko przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje.

Polecamy

Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela zaczął nawet rehabilitację, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Zdradził też, że ma złamane ponad 30 kości. Wypłynęły też nowe informacje dotyczące samego incydentu.

Jak podaje CNN, w wypadku Rennera brał też jego dorosły siostrzeniec. Oficjalny raport z biura szeryfa hrabstwa Washoe mówi o tym, że gwiazdor nie uruchomił hamulca awaryjnego pługu śnieżnego, którego użył do wyciągnięcia ciężarówki swojego krewnego ze śniegu. Maszyna zaczęła poruszać się bokiem.

Ratrak Pistenbully zaczął się ślizgać, sprawiając, że Renner wysiadł z pojazdu bez zaciągnięcia hamulca awaryjnego. Chociaż Pistenbully miał pewne problemy mechaniczne, w oparciu o nasze badanie mechaniczne uważa się, że hamulec postojowy uniemożliwiłby pojazdowi poruszanie się do przodu. Kiedy Renner próbował zatrzymać lub odwrócić ratrak, aby zapobiec obrażeniom jego siostrzeńca, został wciągnięty pod pojazd przez gąsienice i przejechany.

Polecamy

W raporcie zauważono również, że nie działała lampka kontrolna hamulca, a przyczyną wypadku mogły być "problemy mechaniczne". Renner uratował więc życie swojego siostrzeńca, wcielając się w superbohatera w rzeczywistości. Krewniak w zamian za to udzielił mu pierwszej pomocy, kiedy panowie czekali na przybycie pomocy medycznej.

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych. Aktor wyznał, że połamał ponad 30 kości, a proces rehabilitacji i pełnego powrotu do zdrowia może mu zająć nawet dwa lata.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.