Gwiazdor Marvela porównał dołączenie do MCU do udziału w "Tańcu z gwiazdami": "tego się nie spodziewałem"

02.02.2023 13:20
Gwiazdor Marvela porównał dołączenie do MCU do udziału w "Tańcu z gwiazdami": "tego się nie spodziewałem" Fot. Album Online/East News

Paul Rudd promuje obecnie "Ant-Mana i Osę: Kwantomanię", opowiadając przy okazji w humorystyczny sposób o swojej opowieści z superbohaterską serią.

Paul Rudd porównał dołączenie do MCU do Tańca z gwiazdami

Już w połowie lutego 2023 roku zobaczymy finałową odsłonę trylogii o Ant-Manie w postaci "Ant-Man i Osa: Kwantomania", która zarazem będzie początkiem 5. fazy filmów z Marvel Cinematic Universe.

Polecamy

I chociaż obecnie Paul Rudd i jego Ant-Man są kluczowymi postaciami w MCU, to aktor początkowo nie spodziewał się za bardzo sukcesu serii i oferta roli w filmach była dla niego zaskakująca. Jak opowiedział w rozmowie z Men's Health:

Mój agent umówił spotkanie z szefem Marvel Studios, Kevinem Feige. Marvel był wtedy jeszcze całkiem nowy i nawet nie byli jeszcze częścią Disneya. To było trochę tak, jakby ktoś się zapytał, czy chciałbym wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

Następnie dodał:

Wiesz - seria superbohaterska nigdy nie była czymś, co mnie interesowało. Niespecjalnie uważałem się za aktora, który pasowałby do tego rodzaju kina. Ale potem Feige wytłumaczył mi swoje pomysły i to było na tyle absurdalne, że się zgodziłem. Poza tym spodziewałem się, że ludzie na te wieści zareagują słowami: "Co do k*rwy?". I miałem okazję założyć własny superbohaterski strój!

Polecamy

Kilkanaście lat później i kilkadziesiąt milionów dolarów na koncie więcej, Paul Rudd raczej nie narzeka, że powiedział wówczas "tak".

W filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania" superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) powracają jako Ant-Man i Osa. Razem z rodzicami Hope, Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) przeżyją nowe przygody, przemierzając niezwykły kwantowy świat.

Podczas tej misji będą musieli zmierzyć z nieznanymi dotąd stworzeniami i zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe. W filmie pojawi się również Jonathan Majors w bardzo ważnej roli Kanga. Produkcję "Ant-Man i Osa: Kwantomania" będziemy mogli zobaczyć w kinach 17 lutego 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.