Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami nowego serialu. Zobaczcie zapowiedź "1923"

14.11.2022 13:50
Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami nowego serialu. Zobaczcie zapowiedź "1923" Fot. LUDOVIC MARIN/AFP/East News

Twórcy popularnych seriali "Yellowstone" i "1883" stworzyli kolejną opowieść o rodzinie Duttonów - tym razem w głównych rolach wystąpią Harrison Ford i Helen Mirren.

Harrison Ford i Helen Mirren po raz pierwszy gwiazdami serialu

Świat serialu "Yellowstone" staje się coraz lepszy. Jak podaje Deadline, Paramount+ poinformowało w oficjalnym oświadczeniu, że już w grudniu zobaczymy nową produkcję z tej serii - ta będzie nosiła tytuł "1923", a w rolach głównych wystąpią... Harrison Ford i Helen Mirren. Ci wcielą się w kolejne pokolenie rodziny Duttonów, którą poznaliśmy już w serialach "1883" i wspomnianym "Yellowstone".

Polecamy

Niedawno oryginalny serial z Kevinem Costnerem powrócił ze swoim 5. sezonem i z tej okazji telewizja Paramount pokazała pierwszy oficjalny zwiastun nowej odsłony sagi o Duttonach. Dowiedzieliśmy się również, że seria "1923" zadebiutuje już 19 grudnia 2022 roku:

Harrison Ford i Helen Mirren wcielą się w nestorów rodu Duttonów, kolejno Jacoba i Carę. Jacob jest bratem Jamesa Duttona (Tim McGraw), który był głównym bohaterem "1883" i teraz to on zarządza największym ranczem w Montanie, co niesie ze sobą mnóstwo potencjalnych konfliktów - na nieruchomość ostrzą sobie bowiem ząbki różni wrogowie rodziny.

Polecamy

W pozostałych rolach pojawią się również James Badge Dale oraz Timothy Dalton, a także Darren Mann, Robert Patrick, Jennifer Ehle, Jerome Flynn, Michell Randolph, Marley Shelton, Brian Geraghty, Aminah Nieves, Sebastian Roche i Julia Schlaepfer.

Franczyza o rodzinie Duttonów była strzałem w dziesiątkę dla Paramount - wspomniany "1883" był najchętniej oglądanym serialem serwisu Paramount+ na świecie. W głównych rolach pojawiali się Tim McGraw i Faith Hill jako James i Margaret Duttonowie. Natomiast oryginalne "Yellowstone" z Kevinem Costnerem przyciąga przed telewizory średnio 11 milionów widzów. Należy się więc spodziewać, że również "1923" okaże się być hitem.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.