Jenna Ortega gwiazdą "Soku z żuka 2"? Tim Burton zakochał się w pracy z gwiazdą "Wednesday"

13.03.2023 12:26
Jenna Ortega gwiazdą "Soku z żuka 2"? Tim Burton zakochał się w pracy z gwiazdą "Wednesday" Fot. Evan Agostini/Invision/East News

O kontynuacji "Soku z żuka" słyszymy co jakiś czas od lat 90. Wygląda na to, że już niedługo projekt może zostać zrealizowany - wszystko przez Jennę Ortegę.

Jenna Ortega zagra główną rolę w kontynuacji Soku z żuka?

Jak podaje znany amerykański dziennikarz/insider Jeff Sneider, Jenna Ortega dostała ofertę zagrania córki Lydii Deetz (Winona Ryder) w "Soku z żuka 2". Według informacji Sneidera, kontynuacja nareszcie dostała zielone światło, a w projekcie powrócą Michael Keaton, Catherine O'Hara oraz wspomniana Winona Ryder. Wszyscy zagrają oczywiście swoje oryginalne role.

Polecamy

Wygląda więc na to, że Burtonowi bardzo spodobała się współpraca z Ortegą przy szalenie popularnym serialu "Wednesday". Sam reżyser skomentował potencjalną kontynuację "Soku z żuka" w rozmowie z Deadline w październiku 2022 roku, gdzie powiedział, że "nic nie jest wykluczone":

Jestem pewien, że robię film, kiedy już się pojawię na planie i go kręcę. Pracuję nad pomysłami, ale to nadal są początki jakiegokolwiek poważnej rzeczy. Zobaczymy, jak się potoczą sprawy. To chyba dobra nic nie znacząca odpowiedź? (śmiech)

Polecamy

Oryginalny "Sok z żuka" był kamieniem milowym w karierze Tima Burtona, wyznaczył jego unikatowy styl będący mieszanką czarnego humoru, groteski, turpizmu i klimatu grozy. Obraz przyczynił się też do zatrudnienia Michaela Keatona do roli Batmana oraz był jednym z pierwszych filmów, w których wystąpiła nastoletnia wówczas Winona Ryder. 

Cóż, tak jak wspomnieliśmy - plotek o realizacji "Soku z żuka 2" słyszeliśmy na przestrzeni lat mnóstwo. Dopóki więc nie padnie pierwszy klaps na planie filmu, to (podobnie jak Tim Burton) my też nie uwierzymy w jego istnienie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.