Jennifer Lopez morduje ludzi jako płatna zabójczyni w filmie "Matka". Zobaczcie zwiastun produkcji Netflixa

12.04.2023 10:40
Jennifer Lopez morduje ludzi jako płatna zabójczyni w filmie "Matka". Zobaczcie zwiastun produkcji Netflixa Fot. materiały prasowe/Netflix

W przerwie od miziania się z Benem Affleckiem i bycia gwiazdą muzyki pop, Jennifer Lopez wystąpiła w filmie akcji Netflixa o tytule "Matka". W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

Matka - Jennifer Lopez morduje ludzi w zwiastunie nowego filmu Netflixa

Zabójczyni (Jennifer Lopez) wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą porzuciła wiele lat wcześniej, uciekając przed groźnymi ludźmi - takim krótkim, aczkolwiek wiele mówiącym opisem raczy nas Netflix w wypadku filmu "Matka", który właśnie doczekał się oficjalnego zwiastuna.

Polecamy

Ten w gruncie rzeczy to bardziej rozbudowana wersja opisu wyżej - Jennifer Lopez po nieudanej akcji jest zmuszona opuścić cywilizację, aby chronić siebie i swoją córkę. Lata mijają, a w pewnym momencie dają o sobie znać demony z przyszłości, które porywają 12-letnią dziewczynkę. Matka wówczas rusza za nimi w pogoń i morduje wszystkich, którzy staną jej na drodze.

Szykuje się przyjemny odmóżdżacz:

Polecamy

Reżyserką filmu "Matka" została Niki Caro, która ma na koncie m.in. aktorską "Mulan" dla Disneya. W rolach głównych pojawia się oczywiście Jennifer Lopez, natomiast w pozostałych rolach zobaczymy Josepha Fiennesa, Lucy Paez, Omariego Hardwicka, Paula Raciego i Gaela Garcię Bernala.  

Za scenariusz i pomysł na "Matkę" odpowiada Misha Green, której w napisaniu skryptu pomogli Andrea Berloff i Peter Craig. Film ma zadebiutować na Netflixie już 12 maja 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.