Jennifer Lopez przecięła brew Jane Fondzie: "Nigdy nie usłyszałam od niej przeprosin"

27.03.2023 13:28
Jennifer Lopez przecięła brew Jane Fondzie: "Nigdy nie usłyszałam od niej przeprosin" Fot. DAVID CROTTY/Getty AFP/East News

Jane Fonda wyznała po latach, że podczas kręcenia jednej ze scen filmu "Sposób na teściową", Jennifer Lopez przecięła jej brew. Gwiazda nie usłyszała przeprosin.

Jane Fonda ofiarą wypadku. Jennifer Lopez przecięła jej oko

Jane Fonda zdradziła niedawno, że Jennifer Lopez nie przeprosiła jej za dość nieprzyjemny wypadek podczas kręcenia sceny spoliczkowania w komedii romantycznej "Sposób na teściową". 

Polecamy

Wypadki zdarzają się zawsze i wszędzie - nie inaczej jest na planach filmowych. Jasne, sceny kaskaderskie wydają się być oczywistymi prowodyrami takich sytuacji, ale czasami nawet pozornie łatwy fragment filmu, może zakończyć się urazem lub kontuzją.

I tak właśnie było podczas kręcenia komedii romantycznej z 2005 roku pod tytułem "Sposób na teściową", w której Jennifer Lopez grała u boku Jane Fondy. Starsza aktorka gościła w programie "The Drew Barrymore Show". Podczas rozmowy zdradziła zakulisową historię.

Cóż, Jennifer miała ten ogromny pierścionek z brylantem, więc kiedy raz mnie uderzyła, rozcięła mi nim oko i brew.

Kamień na pierścionku przejechał po brwi i powiece 85-letniej aktorki, powodując bolesny uraz. Zażartowała też, że nigdy nie usłyszała za ten wypadek słowa "przepraszam". Ani prowadząca Drew Barrymore, ani siedząca obok Lily Tomlin, nie skomentowały sytuacji. Na temat wydarzenia milczy też Jennifer Lopez.

W jednym z wywiadów gwiazda muzyki przyznała jednak, że miała opory przed uderzeniem w twarz legendarnej aktorki. Fonda nie ma też za złe wypadku koleżance z planu, bo historia została przytoczona w ramach ciekawej anegdoty na temat "zagrożenia".

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.