John Cena i Jason Momoa zagrają razem w komedii akcji "Killer Vacation". Czy trzeba dodawać coś więcej?

14.12.2022 16:07
John Cena i Jason Momoa zagrają razem w komedii akcji "Killer Vacation". Czy trzeba dodawać coś więcej? Fot. Album Online/East News oraz Rex Features/East News

Gwiazdorzy produkcji spod egidy DC Comics połączą niedługo siły w filmie "Killer Vacation", który ma być bombastyczną komedią akcji od twórców horroru "Brightburn: Syn ciemności". 

John Cena i Jason Momoa łączą siły w komedii akcji

Co jak co, ale to może być elektryzujące połączenie - jak podaje Variety, John Cena i Jason Momoa zagrają główne role w filmie "Killer Vacation", komedii akcji od Warner Bros. 

Polecamy

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły, ale mamy nadzieję, że John Cena i Jason Momoa będą albo przeciwnikami albo "frenemies" i ich relacja będzie przypominała to, co zaserwowali nam Jason Statham oraz Dwayne Johnson w "Hobbsie i Shawie". 

Wiemy na pewno, że za scenariusz produkcji odpowiedzą Mark oraz Brian Gunnowie (rodzina Jamesa Gunna, reżysera i scenarzysty "Strażników Galaktyki", czy "Peacemakera" z Ceną w roli głównej), którzy mają już na koncie horror "Brightburn: Syn ciemności". Producentami zostali natomiast John Rickard oraz Peter Safran, jeden z szefów DC Films. 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, John Cena i Jason Momoa są powiązani już z produkcjami spod egidy Detective Comics - mowa tutaj o produkcjach "Peacemaker", "The Suicide Squad" oraz obu częściach "Aquamana". 

Polecamy

Ich ścieżki przecięły się nawet w finale 1. sezonu "Peacemakera" z Johnem Ceną w roli głównej - w scenie pojawili się gościnnie Ezra Miller oraz Jason Momoa. Jego Aquaman mówi wówczas, że wcale nie zdarza mu się uprawiać seksu z rybami. Tylko wiecie - w niecenzuralnych słowach.

Obaj panowie są ostatnio zapracowani - jeśli chodzi o samo DC, to Cena pracuje nad nowym sezonem "Peacemakerem", a Momoę będziemy mogli za rok obejrzeć w "Aquamanie 2". Dalsza przyszłość obu postaci jest na razie nieznana, ale spodziewamy się, że szef DC Films James Gunn raczej będzie chciał utrzymać gwiazdorów w swojej "stajni".

Zanim obejrzymy film "Killer Vacation", to najprawdopodobniej Momoę będziemy mogli zobaczyć w "Szybkich i wściekłych 10", gdzie ma zagrać złoczyńcę.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.