Jokerów dwóch w filmie "Joker: Folie a Deux". W sieci pojawiają się zdjęcia z planu produkcji

06.03.2023 11:15
Jokerów dwóch w filmie "Joker: Folie a Deux". W sieci pojawiają się zdjęcia z planu produkcji Fot. White Label/East News

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu "Jokera: Folie a Deux", które przedstawiają nam m.in. dwóch Jokerów. Interesujące materiały z filmu.

W Jokerze: Folie a Deux pojawi się dwóch Jokerów?

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia i filmy z nadchodzącego "Jokera 2", znanego też jako "Joker: Folie a Deux". Ekipa pracuje teraz na ulicach Los Angeles i znajdziemy wśród niej m.in. Joaquina Phoenixa w roli tytułowej.

Polecamy

Co ciekawe, na planie filmu pojawia się dwóch Jokerów - jeden w pełnym kostiumie, drugi (grany przez Phoenixa) ma zmazany make-up i brązowe włosy. Wygląda na to, że wydarzenia z pierwszego filmu zainspirowały zwykłych ludzi do przebierania się za diabolicznego klauna i w ten sposób Arthur Fleck dowie się, że ma swoich popleczników.

To by też pasowało bardzo do tytułu filmu, który w tłumaczeniu na polski oznacza schorzenie psychologiczne zwane "obłędem udzielonym". Na razie są to jednak jedynie przypuszczenia:

Polecamy

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. 

Obecnie plotkuje się również, że kontynuacja "Jokera" może być musicalem (albo przynajmniej mieć elementy musicalowe). Todd Phillips był producentem "Narodzin gwiazdy", czyli innej produkcji z tego gatunku z Gagą. Ten przedstawiał nam raczej dość smutną historię w przeciwieństwie do stereotypowych filmów tego typu, więc może i miałoby to sens. 

Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku. Oprócz Phoenixa i Gagi w filmie mamy też zobaczyć Catherine Keener, Brendan Gleeson oraz Zazie Beetz.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.