Keanu Reeves spowodował wypadek na planie "Johna Wicka 4": "rozciąłem facetowi łeb"

29.03.2023 10:27
Keanu Reeves spowodował wypadek na planie "Johna Wicka 4": "rozciąłem facetowi łeb" Fot. Everett Collection/East News

Niedawno w kinach zadebiutował "John Wick 4". Keanu Reeves poopowiadał w ostatnich wywiadach o incydentach, do których doszło na planie filmu.

John Wick 4 - Keanu Reeves spowodował wypadek

Film "John Wick 4" z Keanu Reevesem w roli głównej bije rekordy oglądalności na całym świecie. Aktor w najnowszym wywiadzie opowiedział o tym, jak przygotowywał się do kaskaderskich scen oraz ujawnił, że na planie produkcji nie obyło się bez rozlewu prawdziwej krwi.

Polecamy

Jak powiedział w rozmowie z Comicbook.com, proces szykowania się do tego filmu był jeszcze trudniejszym wyzwaniem, niż na początku:

To była najtrudniejsza fizycznie rola, jaką miałem okazję zagrać w całej dotychczasowej karierze. Naprawdę wyszkolili mnie, abym potrafił posługiwać się zestawem różnych narzędzi. Zanim pojawiłem się na planie filmowym, przez 12 tygodni trenowałem.

Czwarta część sagi była wymagająca nie tylko dla samego aktora, ale też dla całej ekipy. Zmęczenie nie opuszczało nikogo, ale jak zaznaczył Reeves, był to ten pozytywny rodzaj zmęczenia. Na planie nie obyło się bez dość drastycznych wypadków – jednym z winowajców był właśnie tytułowy John Wick.

Jak opowiadał Keanu Reeves:

Jeśli chodzi o wypadki na planie, to zaliczyłem jedną. Rozciąłem facetowi łeb, więc wyszło chu*owo, wybaczcie te wulgaryzmy. A poza tym to nic... A i  jeszcze jeden koleś został potrącony przez auto i wylądował w szpitalu. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Polecamy

W kolejnej odsłonie przygód utalentowanego płatnego mordercy będziemy świadkami jego batalii z Wysokim Stołem. Wick za wszelką cenę chce wyeliminować szajkę zbrodniarzy. By tego dokonać, będzie musiał posunąć się do desperackiego kroku. Hitman w "Johnie Wicku 4" zwiedzi świat, by stoczyć pojedynki z przywódcami mrocznej organizacji. Legendarny zabójca będzie walczył w największych miastach: od Nowego Jorku po Paryż, Osakę i Berlin.

Poza Reevesem do obsady powrócili Laurence Fishburne, Lance Reddick i Ian McShane, którzy wcielają się w ważne osoby w półświatku zabójców. Dołączyli do niej natomiast Donnie Yen, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Scott Adkins, Rina Sawayama i Clancy Brown. "John Wick 4" jest już dostępny w kinach.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.