To nie "Kevin sam w domu" jest najbardziej wyczekiwanym świątecznym filmem w Polsce. Co go pobiło?

23.12.2022 11:03
To nie "Kevin sam w domu" jest najbardziej wyczekiwanym świątecznym filmem w Polsce. Co go pobiło? Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

"Kevin..." jest absolutnym klasykiem w Wigilię, podobnie jak barszcz i uszka. Polacy chyba ewoluują, bo najczęściej wyszukiwanym filmem jest produkcja relatywnie nowa.

Kevin sam w domu nie jest najchętniej wyszukiwanym filmem świątecznym

"Kevin sam w domu" nie jest najbardziej wyczekiwanym filmem świąt. Wiele wskazuje na to, że Polacy obejrzą w święta Bożego Narodzenia nie tylko film o przygodach rezolutnego chłopca, ale i inny świąteczny tytuł, który od paru tygodni cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony internautów.

Polecamy

Choinka, prezenty i "Kevin sam w domu". Film w reżyserii Chrisa Columbusa stał się swego rodzaju tradycją, a może nawet rytuałem bożonarodzeniowym. Tytuł rokrocznie emitowany przez Polsat zakorzenił się w umysłach Polaków do tego stopnia, że kiedy stacja podjęła ryzyko i postanowiła kilka lat temu zrezygnować z "Kevina" w święta, widzowie zaczęli protestować i niemal wyszli w swoim gniewie na ulicę,

Jak podaje portal tabletowo.pl, powołując się na statystyki przeglądarki Google, w tym roku prym wiedzie jednak inny film. Mowa tu o animowanym "Grinchu" z 2018 roku. Przed świętami użytkownicy w Polsce częściej wyszukiwali haseł związanych z filmem "Grinch" niż "Kevin sam w domu". No to nieźle.

Polecamy

Film "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Wigilię, 24 grudnia o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Przypominamy również, że perypetie Kevina są dostępne do obejrzenia w każdej chwili na platformie Disney +.

Większy problem jest natomiast z "Grinchem" - produkcja nie jest dostępna w żadnym serwisie streamingowym, natomiast wypożyczyć go możecie na m.in. Apple TV+. W telewizji zobaczycie go natomiast 24 grudnia o 14:55 na TVN7. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.