"Kevin sam w domu" nie tylko na Polsacie. Gdzie jeszcze zobaczymy popularny świąteczny film?

30.11.2022 14:42
"Kevin sam w domu" nie tylko na Polsacie. Gdzie jeszcze zobaczymy popularny świąteczny film? Fot. Twentieth Century Fox Film Corporation/Collection Christophel/East News

Święta przepełniony wieloma tradycjami - w naszym kraju jedną z nich jest oglądanie "Kevina samego w domu". Tym razem będziemy mogli ją jednak nieco "odświeżyć", ponieważ film będzie dostępny w streamingu.

Kevin sam w domu nie tylko w Polsacie. Gdzie jeszcze zobaczymy film?

Chociaż świąteczne obyczaje mogą się różnić wśród różnych rodzin, to czymś łączącym wszystkich Polaków jest to, że każdy z nas przynajmniej raz oglądał na Polsacie "Kevina samego w domu". Są zapewne osoby, dla których to cringe, które film już nudzi i mają go dosyć, ale liczby mówią same za siebie - średnio produkcja zdobywa oglądalność rzędu 4 milionów widzów, więc jednak ktoś jeszcze w tym kraju telewizję ogląda.

Polecamy

W tym roku tradycji również stanie się zadość - Onet potwierdził, że Polsat zamierza wyemitować kultowy film świąteczny "Kevin sam w domu" w paśmie wieczornym w Wigilię, czyli 24 grudnia 2022 roku o godzinie 20:00.  

W tym roku "Kevina" można jednak obejrzeć także w streamingu - a konkretnie na Disney+. Już teraz dostępna jest pierwsza odsłona serii, a 2 grudnia platforma udostępni też kontynuację komedii nakręconą dwa lata później, czyli "Kevina samego w Nowym Jorku". 

Polecamy

"Kevin sam w domu" to film z 1990 roku w reżyserii Chrisa Columbusa. Opowiada o kilkuletnim chłopcu, którego rodzina przypadkowo zostawia samego w domu podczas świątecznych wojaży. Tytułowy Kevin (Macaulay Culkin) początkowo bawi się wyśmienicie bez obecności dorosłych i swojego wrednego rodzeństwa, ale sytuacja szybko się odwraca, kiedy chłopczyk odkrywa, że chałupa stała się celem dwóch miernych włamywaczy.

Wówczas młodzieniec musi stanąć do walki o przetrwanie, zmieniając swój dom w prawdziwą fortece, pełną niebezpiecznych pułapek i tajemnych przejść. Zresztą po co my wam to piszemy - pewnie znacie ten film na pamięć. A jak nie, to już teraz możecie sobie go przypomnieć na Disney+, a 24 grudnia będziecie mogli sobie go przypomnieć na Polsacie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.