Powstanie kobiecy spin-off „Szybkich i wściekłych”?

Kamil Kacperski
02.10.2018 14:37
Fast and Furious Letty and Ramsey|undefined Fot. kadr z wideo

Po internecie krążą plotki twierdzące, że już niedługo na horyzoncie może się pojawić nowy spin-off „Szybkich i wściekłych”. Tym razem w rolach głównych miałyby wystąpić kobiety.

Opowiadająca o przygodach rodziny Toretto franczyza jest niezwykle popularna. Seria doczekała się 8 odsłon, a każda z nich była masowym hitem komercyjnym. I chociaż krytycy i niektórzy widzowie nie doceniają filmów z Vinem Dieslem i spółką, to wytwórnia Universal nie zamierza kończyć marki, która przynosi im tak ogromne dochody. Wręcz przeciwnie - twórcy planują kolejne filmy. 

Jednym z nich będzie zapowiedziany dość dawno spin-off „Hobbs and Shaw”, w którym główne rolę odegrają Dwayne Johnson oraz Jason Statham. Jednak oprócz opowieści o dwóch nielubiących się facetach, w planach jest podobno również produkcja skupiająca się na damskich postaciach.

Kobiecy spin-off Szybkich i wściekłych?

Takie informacje usłyszeliśmy od samego Vina Diesela, który ostatnio podzielił się na Instagramie wideo. Aktor obecnie kręci film o Bloodshocie i w przerwie między nagraniami udostępnił krótki filmik, w którym opowiedział co nieco o tym, co ostatnio robił. Z ust Diesela słyszymy takie oto słowa:

Mój producencki partner, Neal Moritz, jest też moim partnerem tutaj i on też potwierdza, że na razie film ryje banie. Nie może się doczekać tego, aż w końcu pokażemy ludziom „Bloodshota” w 2020 roku. Mam też gości ze świata „Szybkich i wściekłych”, kogoś kto mnie zaprosił. Wielkie dzięki dla Universal, że chcą mój projekt kobiecego spin-offu tej serii i innego, które zaproponowali... Jest bardzo fajnie.

Wygląda na to, że Vin Diesel potwierdził, że szykują nam się aż 2 spin-offy tej serii. Ten drugi brzmi bardziej enigmatycznie, ale raczej możemy być pewni, że już niedługo zobaczymy Letty (Michelle Rodriguez) i Ramsey (Nathalie Emmanuel) w rolach głównych. Kto mógłby do nich dołączyć? Może Charlize Theron, która grała hakerkę Cypher w „Szybkich i wściekłych 8”, czyli najnowszej odsłonie przygód Toretto i spółki? To się dopiero okaże, ale możecie być pewni, że będziemy trzymali rękę na pulsie.

Kiedy premiera filmu Hobbs and Shaw?

Zdjęcia do pierwszego zapowiedzianego spin-offu „Szybkich i wściekłych”, czyli „Hobbsa i Shawa” maja rozpocząć się jesienią 2018 roku. Premiera filmu zapowiadana jest na lipiec 2019.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.