"Kokainowy niedźwiedź" doczekał się zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź absurdalnie brzmiącego "Cocaine Bear"

01.12.2022 11:50
"Kokainowy niedźwiedź" doczekał się zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź absurdalnie brzmiącego "Cocaine Bear" Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu z elektryzującym tytułem "Cocaine Bear". Zobaczcie zapowiedź absurdalnej produkcji.

Cocaine Bear - zobaczcie zwiastun filmu

Ależ to będzie cudowna głupotka - w sieci pojawił się zwiastun filmu "Cocaine Bear", który zapowiada nam krwawą, absurdalną i całkowicie odjechaną produkcję o morderczym niedźwiedziu spożywającym nieboskie ilości kokainy. Oglądając ten materiał trudno nie odnieść wrażenia, że oglądamy produkcję pokroju "Anakondy" czy innych "Węży w samolocie". 

Polecamy

Całość jest bowiem utrzymana w klimacie komediowym, twórcy mają świadomość, że tworzą film o naćpanym niedźwiedziu i bawią się konwencją -  czegoś takiego w obecnym kinie nie widzieliśmy dawno i może się to okazać kluczem do sukcesu dla "Cocaine Bear". Zobaczcie zresztą sami:

W 1985 roku na terenie lasów w stanie Georgia rozbił się samolot szmuglera kokainy. Jedną z paczek znalazł całkiem przypadkiem wielki niedźwiedź czarny, który z braku laku postanowił zjeść jej zawartość. Pech chciał, że niedaleko zebrała się grupka składająca się z nastolatków, policjantów, turystów i kryminalistów - ponad 200-kilowy drapieżnik wyrusza za nimi, by odnaleźć więcej koksu i więcej krwi. 

Polecamy

Reżyserem tego dzieła będzie Elizabeth Banks, która ma na swoim koncie filmy z serii "Pitch Perfect" oraz niedawne "Aniołki Charliego". Film ma łączyć ze sobą różne gatunki, mieszając horror, komedię i sceny akcji. 

W filmie wystąpią m.in. Keri Russell, Margo Martindale, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, O'Shea Jackson Jr, Jesse Tyler Ferguson, czy Kristofer Hivju. Krótko mówiąc, będzie to pełnoprawny, wysokobudżetowy hollywoodzki thriller o naćpanym niedźwiedziu. Brzmi obłędnie. 

Film "Cocaine Bear" ma zadebiutować w kinach już 24 lutego 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.