Kolejny erotyk w polskich kinach. W filmie "Pokolenie IKEA" zobaczymy Majkę Jeżowską [WIDEO]

07.02.2023 15:57
Pokolenie IKEA zwiastun Fot. materiały prasowe NEXT Film

Erotyk "Pokolenie IKEA" to adaptacja książki o tym samym tytule. Zobaczcie zwiastun nadchodzącej produkcji.

Już niedługo w kinach pojawi się polski erotyk, który jest adaptacją bestsellerowej książki "Pokolenie IKEA". W głównych rolach zobaczymy Bartosza Gelnera i Michalinę Olszańską, którym będzie towarzyszyć m.in. Majka Jeżowska i Paweł Małaszyński. W sieci zadebiutował pełen zwiastun filmu "Pokolenie IKEA". Czy erotyk przyciągnie do kin widzów spragnionych erotycznych scen?

Polecamy

Erotyk "Pokolenie IKEA" z pełnym zwiastunem. W filmie zobaczymy Majkę Jeżowską [WIDEO]

Opis filmu prezentuje się następująco - Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum. Film ma pokazać ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

Film jest adaptacją bestsellera o tym samym tytule, który został napisany przez bloggera i pisarza podającego się za "Piotra C." Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun filmu erotycznego "Pokolenie IKEA":

Polecamy

Dystrybutor filmu, Next Film, w opisie produkcji podkreśla, że "Pokolenie IKEA to nie tylko opowieść o seksie, ale też i miłości":

Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. Pokolenie Ikea to niezwykle zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga "Pokolenie Ikea" autorstwa Piotra C.

"Pokolenie IKEA": Kiedy premiera polskiego erotyku?

W filmie wystąpili Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska, Paweł Małaszyński, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Sławomir Mandes, Mateusz Dymidziuk, Dagmara Bryzek, Adrianna Izydorczyk oraz Zuzanna Galewicz. Za reżyserię odpowiada debiutant Dawid Gral, który również jest odpowiedzialny za scenariusz.

Premiera "Pokolenie IKEA" odbędzie się 3 marca 2023.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.