"Krzyk VI" z Jenną Ortegą w roli głównej doczekał się oficjalnego zwiastuna. Jest strasznie?

20.01.2023 13:04
"Krzyk VI" z Jenną Ortegą w roli głównej doczekał się oficjalnego zwiastuna. Jest strasznie? Fot. ?Paramount/Courtesy Everett Collection/East News

Dosłownie kilka dni temu w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź "Krzyku VI". Teraz film doczekał się pełnoprawnego zwiastuna, który zobaczycie poniżej.

Krzyk VI - oto zwiastun filmu

W Nowym Jorku nikt nie usłyszy, jak krzyczysz. W sieci pojawił się pierwszy oficjalny pełnoprawny zwiastun horroru "Krzyk 6", w którym Jenna Ortega z "Wednesday" ponownie zmierzy się z seryjnym mordercą Ghostface'em.

Polecamy

Scenerią "Krzyku VI" jest Nowy Jork. Jak mówił producent filmu Chad Villella w jednym z wywiadów, miasto w filmie pełni istotną rolę. Ale nie jest miastem z folderu turystycznego, lecz miejscem, gdzie żyją prawdziwi ludzie, którzy czasem gubią się w tłumie. A Ghostface znakomicie to wykorzystuje i każdy, absolutnie każdy, może być zagrożony.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun nowego "Krzyku", który zobaczyć możecie poniżej:

Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia i odetchnąć od ciągłego życia w strachu.

Polecamy

Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

Serię zapoczątkował w 1996 roku Wes Craven, legenda horroru, a jego godnymi następcami okazali się twórcy związani z grupą filmową Radio Silence, wielcy fani cyklu. Po dobrze przyjętej poprzedniej odsłonie, w "Krzyku VI" do swoich ról powracają m.in. Jenna Ortega, Courtney Cox, Melissa Barrera oraz Mason Gooding. Premiera filmu została zaplanowana na 10 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.