Lady Gaga jako Harley Quinn na nowych zdjęciach z filmu "Joker 2". Wygląda... okej

27.03.2023 12:11
Lady Gaga jako Harley Quinn na nowych zdjęciach z filmu "Joker 2". Wygląda... okej Fot. Rex Features/East News

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu "Jokera 2", które przedstawiły nam Lady Gagę w roli Harley Quinn. Wokalistka wygląda na nich po prostu dobrze.

Lady Gaga jako Harley Quinn. Zdjęcia z planu Jokera 2

Prace na planie "Jokera: Folie a Deux" trwają pełną parą, a niedawno do sieci trafiły zdjęcia z Lady Gagą w roli Harley Quinn. Doktor psychiatrii jest wyprowadzana z budynku przez kordon policjantów z Gotham, jest ubrana w czarno-czerwono-białe ciuchy, a jej makijaż przypomina ten, który w pierwowzorze nosił Joker (charakterystyczne kreski pod i nad oczami).

Polecamy

Patrząc na komentarze na Twitterze, ludzie nie są jakoś specjalnie zachwyceni, ale wrażenia są ogólnie pozytywne:

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. 

Polecamy

Obecnie plotkuje się również, że kontynuacja "Jokera" może być musicalem (albo przynajmniej mieć elementy musicalowe). Todd Phillips był producentem "Narodzin gwiazdy", czyli innej produkcji z tego gatunku z Gagą. Ten przedstawiał nam raczej dość smutną historię w przeciwieństwie do stereotypowych filmów tego typu, więc może i miałoby to sens. 

Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku. Oprócz Phoenixa i Gagi w filmie mamy też zobaczyć Catherine Keener, Brendan Gleeson oraz Zazie Beetz.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.