Lady Gaga jako Harley Quinn staje twarzą w twarz z Jokerem w nowym zdjęciu z "Joker: Folie a Deux"

15.02.2023 10:11
Lady Gaga jako Harley Quinn staje twarzą w twarz z Jokerem w nowym zdjęciu z "Joker: Folie a Deux" Fot. Cover Images/East News

Z okazji ubiegłych walentynek reżyser Todd Phillips postanowił podzielić się kolejnym zdjęciem z "Jokera: Folie a Deux" - to pokazuje nam tytułowego bohatera oraz pierwsze spojrzenie na Lady Gagę w roli Harley Quinn.

Lady Gaga jako Harley Quinn na zdjęciu z Jokera: Folie a deux

Nareszcie - po wielu miesiącach czekania Todd Phillips postanowił podzielić się kolejnym nowym zdjęciem z kręconego właśnie "Jokera: Folie a Deux". To przedstawia nam dwójkę głównych bohaterów, czyli Jokera (Joaquin Phoenix) oraz (jak przypuszczamy) doktor Harleen Quinzel/Harley Quinn (Lady Gaga).

Polecamy

Scena wygląda na bardzo intensywną, a reżyser nadchodzącego filmu napisał krótko na swoim Instagramie:

Szczęśliwych Walentynek!

Sequel najlepiej zarabiającego filmu dla dorosłych w historii ponownie przedstawi nam opowieść o Arthurze Flecku/Jokerze, a za kamerą ponownie stanie Todd Phillips. Ten resztą przygotował też skrypt, w czym pomógł mu Scott Silver. 

Polecamy

Obecnie plotkuje się również, że kontynuacja "Jokera" może być musicalem (albo przynajmniej mieć elementy musicalowe). Todd Phillips był producentem "Narodzin gwiazdy", czyli innej produkcji z tego gatunku z Gagą. Ten przedstawiał nam raczej dość smutną historię w przeciwieństwie do stereotypowych filmów tego typu, więc może i miałoby to sens. 

Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku. Oprócz Phoenixa i Gagi w filmie mamy też zobaczyć Catherine Keener, Brendan Gleeson oraz Zazie Beetz. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.