Margot Robbie chce filmowego romansu między Harley Quinn i Poison Ivy: "Proszę o to od lat"

08.12.2022 15:10
Margot Robbie chce filmowego romansu między Harley Quinn i Poison Ivy: "Proszę o to od lat" Fot. Album Online/East News

Harley i Ivy od lat są popularnym komiksowym duetem - były współlokatorkami, przyjaciółkami, a w nowszych komiksach również kochankami. Ta relacja może się również pojawić w filmach.

Margot Robbie chce, by Harley była z Ivy

Uwielbiana przez fanów relacja między Ivy i Harley może znaleźć swoje miejsce w filmowych przygodach antybohaterek - to chciałaby zobaczyć (i odegrać) Margot Robbie, czyli odtwórczyni doktor Harleen Quinzel.

Polecamy

Aktorka niedawno rozmawiała z portalem Comicbook.com na temat jej nadchodzącej produkcji "Babilon". Dziennikarz publikacji zapytał też m.in. o przyszłość Harley Quinn w filmach, pytając się o potencjalny rozwój postaci i znalezienie dla niej nowej drugiej połówki w postaci właśnie Poison Ivy:

Proszę o to od lat! Nawet nie wiesz, jak się starałam, żeby ten temat był poruszony w filmach. Też tego chcę. Przyznam szczerze, że nie zastanawiałam się nawet nad tym, kto mógłby ją zagrać. Jak myślę o Ivy, to wyobrażam sobie Ivy z komiksów, a nie jakąś aktorkę. Ale ogólnie się zgadzam, to byłoby super.

Szefem DC Films jest teraz James Gunn, który jest ogromnym fanem Harley Quinn, co mogliśmy widzieć m.in. w jego filmie "The Suicide Squad". Znając życie, Gunn może chcieć zrealizować to marzenie w kolejnych filmach/serialach z udziałem Margot Robbie. Na przykład w potencjalnym "The Suicide Squad 2" - to tam kobiety mogłyby się poznać i zacząć budować relację przeradzającą się w miłość.

Polecamy

Chociaż Harley często bywa definiowana przez swoją relację z Jokerem, to od lat 90. różni twórcy próbowali odkrywać nowe warstwy doktor Quinzel. Ta ewoluowała do pełnoprawnej antybohaterki, a także wyszła spod jarzma Księcia Zbrodni z Gotham, nawiązując bliskie relacje z różnymi innymi postaciami z DC Comics - w jednym z filmów animowanych romansowała nawet z Nightwingiem.

Jednak to właśnie jej związek z Poison Ivy jest jednym z najtrwalszych we współczesnym uniwersum DC, stając się niemalże sztampą w komiksach i ich adaptacjach - przykładem tego jest serial "Harley Quinn" na HBO Max. Niestety na zobaczenie tej relacji w filmach jeszcze chwilę poczekamy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.