Robert Downey Jr. zapowiada, że nawet „Wojna bez granic” nie zażegna konfliktu Iron Mana i Kapitana Ameryki

Natalia Hluzow
29.12.2017 15:50
Robert Downey Jr. zapowiada, że nawet „Wojna bez granic” nie zażegna konfliktu Iron Mana i Kapitana Ameryki Fot. kadr z wideo

Konflikt między Tonym Starkiem i Stevem Rogersem trwa. I jakaś tam apokalipsa, zagłada ludzkości czy najazd najgroźniejszego złoczyńcy w kosmosie nie jest w stanie go przerwać. Przynajmniej na razie.

Bohaterowie, którzy dotychczas wspólnie ratowali świat w kostiumach Iron Mana i Kapitana Ameryki zawsze się spierali, jednak na dobre poróżnili się w ostatnim wspólnym filmie – „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. I choć niektórzy zakładali, że zagrożenie, jakie niesie ze sobą przybywający po Kamienie Nieskończoności Thanos, sprawi, że superherosi ogłoszą rozejm – Robert Downey Jr. zapowiada, że fanom filmowego uniwersum Marvela przyjdzie jeszcze trochę na to poczekać.

Aktor w wywiadzie dla USA Today powiedział:

To dla mnie najtrudniejsze, ponieważ spoglądam na [Chrisa] Evansa i chcę podejść, poczuć jego zapach albo powiedzieć, że wygląda nieźle w tych okularach, kiedy idzie na lunch. Ale po prostu nie mogę i od razu porażam go wzrokiem i wpadam w szał. Ale i ta relacja w końcu się odmieni.

W ten charakterystyczny dla siebie sposób, Downey Jr. chce nam najwyraźniej przekazać, że dawne waśnie między bohaterami nie zostaną od razu zapomniane, jednak ostatecznie – w obliczu walki o przyszłość naszej planety – panowie znowu znajdą wspólny język. Chris Evans nie skomentował jeszcze tej sprawy. 

Nowe materiały z filmu „Avengers: Infinity War”

Prócz rewelacji na temat konfliktu Iron Mana i Kapitana Ameryki, USA Today zaprezentowało także nowe zdjęcie z filmu, na którym znaleźli się Mantis, Rocket i Thor. Ich spotkanie zapowiadał już trailer przygotowany dla uczestników Comic-Con w San Diego (i tak naprawdę zakończenie filmu „Thor: Ragnarok”), jednak wątek ten został pominięty w pierwszym oficjalnym zwiastunie „Avengers: Infinity War”. Teraz jasno i wyraźnie możemy zobaczyć go na fotosie z filmu, który ukazuje Mantis używającą swoich mocy, by ożywić Thora.

W sieci pojawił się też materiał wideo przedstawiający walkę Draxa i Thanosa, jednak na prośbę studia szybko go usunięto. Prawdopodobnie była to scenka następująca po jednym z fragmentów, które przed premierą trailera wyciekły do sieci. Tym, którym Drax zapowiada, że przyszedł czas na rozprawienie się z Thanosem za śmierć żony i córki.

Czy faktycznie Drax podejmie próbę własnoręcznego pokonania Thanosa? Jak będzie wyglądała współpraca Thora i Strażników Galaktyki? I kiedy Iron Man i Kapitan Ameryka wreszcie się pogodzą?! Wszystkiego dowiemy się już za niecałe 4 miesiące, kiedy 25 kwietnia 2018 roku „Avengers: Infinity War” trafi do polskich kin.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.