Nie żyje aktor z "Green Book". Jego ciało zostało wyrzucone z samochodu

02.12.2022 10:41
Nie żyje aktor z "Green Book". Jego ciało zostało wyrzucone z samochodu Fot. Frank Vallelonga pierwszy od lewej/Rex Features/East News

W wieku 60 lat zmarł Frank Vallelonga Junior, aktor znany z filmu "Green Book", który opowiadał o jego ojcu. Jego ciało zostało znalezione na terenie starej fabryki na Bronksie w Nowym Jorku.

Nie żyje Frank Vallelonga Jr. Aktor miał 60 lat

Jak podaje New York Post, w wieku 60 lat zmarł Frank Vallelonga. Przyczyna śmierci aktora na razie nie została ustalona. Policja ustaliła jednak, że jego ciało zostało wyrzucone z samochodu przed fabryką na nowojorskim Bronksie. Wczesne oględziny miejsca zbrodni wskazują na to, że Vallelonga zmarł wcześniej.

Źródła portalu stwierdziły, że najprawdopodobniej Vallelonga umarł w wyniku przedawkowania, a wcześniej mógł być też bezdomny.

Polecamy

Frank Vallelonga Jr. w trakcie swojego życia parał się wieloma zawodami - przez wiele lat był m.in. portierem. Od czasu do czasu zajmował się aktorstwem. Grał m.in. w serialach "Rodzina Soprano" czy "The Neighbourhood". Oprócz tego wystąpił też w "Green Book", gdzie zagrał własnego wujka.

Oscarowy film opowiadał o ojcu Vallelongi - w Tony'ego Lipa wcielił się Viggo Mortensen. Oryginalną książkę "Green Book" napisał zaś jego brat, Nick Vallelonga. Panowie mieli też współpracować przy nowym filmie "That's Amore".

Jak podaje NY Post, policja zatrzymała już mężczyznę podejrzanego o kierowanie samochodem, z którego wyrzucono ciało Vallelongi. Nie wiemy na razie, jaka grozi mu kara.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.