Nie żyje ojciec aktora oskarżonego o kanibalizm. Miał zaledwie 67 lat

24.11.2022 10:27
Nie żyje ojciec aktora oskarżonego o kanibalizm. Miał zaledwie 67 lat Fot. AFP/EAST NEWS

Zmarł Michael Armand Hammer - biznesmen, a prywatnie ojciec kontrowersyjnego aktora Armiego Hammera. Miał 67 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Nie żyje ojciec Armiego Hammera, aktora oskarżonego o kanibalizm

Jak podaje TMZ, 20 listopada 2022 roku zmarł Michael Armand Hammer. Był finansistą i przedsiębiorcą związanym z Occidental Petroleum, a prywatnie ojcem wzbudzającego kontrowersje aktora Armiego Hammera, który jakiś czas temu został oskarżony o kanibalizm. Zmarł w wieku 67 lat.

Polecamy

Śmierć mężczyzny potwierdziły źródła bliskie rodzinie Hammerów. Mężczyzna od dłuższego czasu chorował na raka. Szczegółów nowotworu jednak nie podano:

Michael Armand Hammer urodził się 8 września 1955 roku w Los Angeles. Był wnukiem przemysłowca Armanda Hammera - założyciela Occidental Petroleum. W 1978 roku ukończył zarządzanie na University of San Diego. W 1982 roku obronił tytuł magistra na Columbia University Graduate School of Business.

Polecamy

Do Occidental Petroleum dołączył w latach 80. Już w 1985 roku został wiceprezesem i przeniósł siedzibę firmy z Teksasu do Los Angeles. Odszedł z firmy w 1991 roku, tuż po śmierci dziadka. W kolejnych latach był członkiem rad nadzorczych wielu przedsiębiorstw.

Hammer był jednym z bohaterów programu dokumentalnego "House of Hammer", w którym poruszano temat oskarżeń przeciwko jemu synowi, a także przyjrzano się "występkom" całej rodziny:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.