Nie żyje znany aktor i mąż Sławy Przybylskiej. Jan Krzyżanowski miał 83 lata

28.11.2022 10:41
Nie żyje znany aktor i mąż Sławy Przybylskiej. Jan Krzyżanowski miał 83 lata Fot. Piotr BLAWICKI/East News

W wieku 83 lat zmarł aktor Jan Krzyżanowski, prywatnie mąż Sławy Przybylskiej. Smutną wiadomość podano na oficjalnym profilu artystki na Facebooku.

Nie żyje Jan Krzyżanowski, aktor i mąż Sławy Przybylskiej

Jan Krzyżanowski miał 83 lata. Kilka lat temu przeszedł udar i od tamtego czasu troskliwie opiekowała się nim jego żona. Oficjalna przyczyna śmierci nie została zdradzona.

Jak czytamy na fanpage’u Sławy Przybylskiej na Facebooku.

Z wielkim żalem przekazuje Państwu smutną informację o śmierci Jana Krzyżanowskiego, męża Sławy Przybylskiej.

Tak jak wspomnieliśmy, Jan Krzyżanowski w 2018 roku przeszedł udar. Ten spowodował u niego częściowy paraliż. Jakiś czas temu przeszedł operację usunięcia krwiaków w mózgu. Jeden z nich miał się nie wchłonąć i spowodować kolejne problemy zdrowotne. Aktor potem przez dwa miesiące przebywał w zakładzie opiekuńczo-leczniczym.

Polecamy

Jan Krzyżanowski był znany widzom z takich produkcji jak "Trzecia granica", "Polskie drogi", "Odjazd", czy "Karol. Człowiek, który został papieżem". Ostatni raz pojawił się w "Mistyfikacji" w 2010 roku. Przez lata był również związany z krakowskim Teatrem Starym. 

Chociaż od lat nie grał już w filmach, to regularnie zajmował się konferansjerką podczas koncertów Sławy Przybylskiej. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.