Obsada "Powrotu do przyszłości" spotkała się po latach. Zobaczcie urocze zdjęcie

21.02.2023 16:32
Obsada "Powrotu do przyszłości" spotkała się po latach. Zobaczcie urocze zdjęcie Fot. Collection Christophel/East News

Ponad 37 lat po premierze "Powrotu do przyszłości", gwiazdy oryginału spotkały się ponownie podczas imprezy dla fanów.

Gwiazdy Powrotu do przyszłości spotkały się po latach [FOTO]

Czy istnieje seria kochana równo mocno co "Powrót do przyszłości"? Ciężko powiedzieć, co wpłynęło na taką popularność historii o podróżach w czasie. Być może fakt, że twórcy wbrew powszechnie panującej modzie nie zamierzają tworzyć kolejnych części tej opowieści, a aktorzy od czasu do czasu spotykają się i pozostają w kontakcie z fanami?

Polecamy

To zrobili ostatnio Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson oraz Tom Wilson, którzy spotkali się niedawno na scenie Fan Expo w Portland. 

Zdjęciem z tej imprezy podzielili się właściwie wszyscy po kolei - Thompson (wcielająca się w Lorraine w dwóch pierwszych odsłonach serii) napisała pod nim:

Wow, naprawdę dobrze się bawiłam z naszą rodziną Powrotu do przyszłości! Przy okazji spotkaliśmy mnóstwo świetnych fanów.

Polecamy

Fox udostępnił zdjęcie na swoim Story, pisząc krótko, że uwielbia tego typu imprezy, bo ma okazję zobaczyć się ze starymi znajomymi, a Tom Wilson powiedział na Instagramie:

Okej, to się właśnie wydarzyło. 2023.

Zdjęcia i filmiki udostępnione przez aktorów znajdziecie poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.