Penis jednego z bohaterów Marvela jednak nie został zmniejszony? Gwiazdor "Wakanda Forever" wyjawił prawdę

29.11.2022 16:10
Penis jednego z bohaterów Marvela jednak nie został zmniejszony? Gwiazdor "Wakanda Forever" wyjawił prawdę Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Jakiś czas temu na Twitterze zrobiło się głośno, ponieważ fani Marvela dostrzegli znaczącą różnicę w bokserkach Namora z filmu "Black Panther: Wakanda Forever". Teraz głos w sprawie zabrał sam Tenoch Huerta, który wcielał się w opisywanego bohatera.

Black Panther: Wakanda Forever - Disney jednak nie wyciął penisa?

"Oddajcie Namorowi penisa!" krzyczał Twitter w stronę Disneya. "Skoro potraficie powiększać kobietom piersi, to czemu pomniejszacie facetom penisy?" pytali fani. To poruszenie wywołane zostało kilka dni po premierze filmu "Black Panther: Wakanda Forever", w którym ekranowy debiut zanotował znany komiksowy złoczyńca/antybohater/bohater Namor, przywódca podwodnego królestwa Talokan. 

Polecamy

Jasne - Marvel często ingeruje w trailery, by celowo wprowadzić fanów w błąd i nie zdradzać za dużo na temat fabuły (jak np. wycięcie dwóch Spider-Manów z jednej z kluczowych scen w "No Way Home"). Tym razem problem jest jednak znacznie poważniejszy, bo dotyczy ludzkiej fizjonomii.

Tak jak wspomnieliśmy, fani zauważyli, że stan zawartości pływackiego stroju Namora nie zgadza się z tym, co było widziane w zwiastunach - krótko mówiąc, ktoś zmniejszył mu penisa. Jedni z tego faktu żartowali, inni pogodzili się z podwójnymi standardami w Hollywood, inni zarzucali zaś Disneyowi hipokryzję. Wrzawa była jednak dość spora - dotarła nawet do Tenocha Huerty, który wcielał się w bohatera filmu "Wakanda Forever".

Polecamy

Aktor niedawno został wprost zapytany o sprawę #NamorPenisgate. W rozmowie z Rolling Stone'em, Huerta roześmiał się na sugestię dziennikarza i odpowiedział, że prawdziwe jest zdjęcie, na którym nie widać wybrzuszenia. 

Jedyne, co mogę powiedzieć to to, że oryginalne jest zdjęcie z prawej. To bez. To jest oryginał. Nie będę kłamał ludziom. Wiecie – każdy facet na świecie miewa kruchą męskość, ale to nie jest ten przypadek. Także powiem wprost - prawdziwe zdjęcie to jest to po prawej.

No to mamy zagwozdkę - kto i dlaczego w takim razie powiększył Namorowi penisa? Czy to użytkownicy Twittera, którzy postanowili rozkręcić g*wnoburzę dla beki? A może to jednak Disney, który jednak postanowił w zwiastunie podkreślić "męskość" Namora? Skoro prawdy nie zna nawet Tenoch Huerta, to nie spodziewamy się, że kiedykolwiek poznamy ją my. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.