"Pół roku na siłce" - Hugh Jackman opowiedział o powrocie do roli Wolverine'a w "Deadpoolu 3"

10.01.2023 14:24
"Pół roku na siłce" - Hugh Jackman opowiedział o powrocie do roli Wolverine'a w "Deadpoolu 3" Fot. 20th Century Fox Licensing/Merchandising / Everett Collection/East News

Hugh Jackman i Ryan Reynolds dość mocno zadziwili widzów, kiedy parę miesięcy temu potwierdzili, że "Deadpool 3" będzie właściwie filmem "Deadpool vs Wolverine". Pierwszy z panów opowiedział co nieco o przygotowaniach do roli.

Hugh Jackman opowiedział o przygotowaniach do roli Wolverine'a

Hugh Jackman już za jakiś czas powróci do roli Wolverine'a w nadchodzącej 3. części "Deadpoola", gdzie na ekranie będzie mu oczywiście towarzyszył Ryan Reynolds.

Polecamy

Panowie od wielu lat przyjaźnią się poza planami filmowymi i po latach prób, kombinowania i wymyślania w końcu będą mogli w pełni pokazać konflikt/przyjaźń między Deadpoolem a Loganem, który otrzymać mieliśmy pierwotnie w filmie "X-Men: Geneza - Wolverine" (co jest obiektem drwin obu panów po dziś dzień).

Jackman niedawno pojawił się w programie HBO Max "Who's Talking To Chris Wallace", gdzie opowiedział o procesie przygotowań do powrotu Wolverine'a:

Przez lata  nauczyłem się, że nie można się spieszyć. To jest proces, który długo trwa. Teraz robię na Broadwayu "The Music Man", a po skończeniu występów mam pół roku na przygotowanie się do "Deadpoola 3". Te sześć miesięcy spędzę z rodziną i na siłce. To siłownia będzie moją pracą przez kolejne pół roku.

Polecamy

Następnie dodał:

A warto zaznaczyć, że już teraz jestem w niezłej formie - jednak wykonujemy 8 występów na Broadwayu w tygodniu, więc trzeba mieć do tego dobrą kondycję. Jestem zatem zdrowy i mam dobry punkt startu. Dlatego też przepraszam wszystkie kurczaki w okolicy - zacznijcie uciekać już teraz, bo niedługo się po was zgłoszę.

Reżyserem "Deadpoola 3" jest Shawn Levy, który współpracował niedawno z Reynoldsem przy "Free Guyu" i "The Adam Project", a z Hugh Jackmanem stworzył kilka lat temu film "Real Steel".

Scenarzystami produkcji są natomiast Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali z Reynoldsem przy dwóch poprzednich odsłonach serii. "Deadpool 3" zadebiutuje w kinach 8 listopada 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.