Policja poszukuje gwiazdora "Jackass". Aktor miał się wdać w bójkę i unikać aresztowania

25.04.2023 11:52
Policja poszukuje gwiazdora "Jackass". Aktor miał się wdać w bójkę i unikać aresztowania Fot. Ouzounova/Splash News/EAST NEWS

Jakiś czas temu Bam Margera został aresztowany za publiczne pijaństwo w Burbank w Kalifornii, a teraz jest poszukiwany przez policję w Pensylwanii.

Gwiazdor Jackass jest poszukiwany przez policję w Pensylwanii

Były gwiazdor "Jackass" Bam Margera jest poszukiwany przez policję z powodu domniemanej bójki, która miała miejsce w Pensylwanii. Jak czytamy w raporcie policyjnym, policja stanowa opublikowała list gończy za Brandonem "Bamem" Margerą w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku.

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu policji:

Policjanci ze stanu Pensylwania otrzymali zgłoszenie dotyczące bójki. W ramach śledztwa określono, że Brandon "Bam" Margera (lat 43, z Thornton w Pensylwanii) był zaangażowany w bójkę z ofiarą, która odniosła drobne obrażenia. Margera uciekł w stronę lasu przed pojawieniem się policji i do tej pory nie został zlokalizowany. 

Policja oczywiście zachęciła wszystkich potencjalnych świadków do tego, by pomogli w zlokalizowaniu Margery.

To zaledwie jeden z ostatnich incydentów z udziałem byłego gwiazdora "Jackass". Pod koniec marca TMZ poinformowało, że Margera zaczął podobno krzyczeć na znajdującą się w tajskiej restauracji kobietę. Według raportów świadków "Margera nie był w stanie się poruszać" i został aresztowany oraz ukarany mandatem za publiczne pijaństwo.

W sieci pojawiło się wideo, na którym widać zdenerwowanego Bama Margerę siedzącego na zewnątrz restauracji na murku, rozmawiającego z policją.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.