Miss Wielkopolski w nowym hicie Marvela! Charakteryzacja nie z tej ziemi

12.05.2023 14:39
Miss Wielkopolski w nowym hicie Marvela! Charakteryzacja nie z tej ziemi Fot. Associated Press/East News

Była Miss Wielkopolski i aktorka Natalia Safran pojawiła się niedawno gościnnie w filmie Marvela "Strażnicy Galaktyki 3". To dla niej kolejna rola w hollywoodzkich produkcjach.

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego 

 oraz 

, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Polka pojawiła się w nowych Strażnikach Galaktyki

Natalia Safran w filmie "Strażnicy Galaktyki 3" wcieliła się w postać przypominającą hybrydę gryzonia z człowiekiem, nazwaną Controller. Aktorka przyznała, że spędzała prawie cztery godziny dziennie na samej charakteryzacji.

Aktorka pochwaliła się charakteryzacją w nowych materiałach na Instagramie:

"Strażnicy Galaktyki 3 "już w polskich kinach! Chodźcie zobaczyć nasz film i mnie w roli Controllera. Obiecuję kosmiczny zawrót głowy w najlepszym stylu.

Polecamy

Była Miss Wielkopolski przyznała, że maska i sam kostium były bardzo ciężkie, ale stwierdziła, że warto było się pomęczyć.

Prywatnie jest żoną Petera Safrana, hollywoodzkiego producenta, z którym prowadzi The Safran Company. Lubi występować w rolach gościnnych w filmach współprodukowanych przez firmę - wcześniej pracowała przy takich produkcjach jak "Aquaman", "Legion samobójców: The Suicide Squad" czy "Shazam! Gniew bogów", za każdym razem występując w mocnej charakteryzacji.

Redakcja Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.