Polska aktorka wystąpiła nago w filmie. Dostaje oferty matrymonialne od... amerykańskich żołnierzy

19.01.2023 15:51
Polska aktorka wystąpiła nago w filmie. Dostaje oferty matrymonialne od... amerykańskich żołnierzy Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Pomykała wystąpiła w filmie "Kobieta na dachu", który prezentowany był podczas festiwalu Tribeca w Nowym Jorku. Jej rozbierana scena zrobiła furorę wśród... amerykańskich żołnierzy.

Polska aktorka otrzymuje oferty matrymonialne od amerykańskich żołnierzy

Polska aktorka Dorota Pomykała jakiś czas temu wystąpiła w filmie "Kobieta na dachu" Anny Jadowskiej. Światowa premiera filmu miała miejsce w czerwcu 2022 roku podczas Tribeca Film Festival w Nowym Jorku, gdzie Dorota Pomykała została okrzyknięta najlepszą aktorką imprezy.

Polecamy

Aktorka udzieliła niedawno wywiadu magazynowi "Twój Styl". Temat zszedł na odbiór filmu za granicą oraz o wspomnieniach kobiety z planu produkcji - dużą popularnością cieszyła się bowiem scena rozbierana polskiej aktorki. Dorota Pomykała zdradziła wtedy, że dużo bardziej stresowała się wydźwiękiem emocjonalnym sceny aniżeli samym faktem, że będzie naga:

Jak już się podjęłam zadania, to się nie zastanawiałam, ile wałeczków będzie widać. Poza tym byłam tak przejęta wagą tej sceny, tyle musiałam z siebie wyciągnąć, że nie myślałam, czy jestem goła, czy w nartach.

Dodała także, że bardzo zaskoczyła ją reakcja podczas premierowego pokazu w Nowym Jorku.

Po pokazie filmu w Ameryce jakiś mężczyzna skomentował, mrucząc: "Mhm, ale pani jest odważna". Do dziś nie wiem, co miał na myśli - odwagę w rozbieraniu się?

Polecamy

Szybko po premierze na Tribeca Film Festival, Pomykała zaczęła dostawać coraz więcej wiadomości z ofertami matrymonialnymi. Aktorka wyjaśniła, że najbardziej zaskakujące były wiadomości od amerykańskich żołnierzy, których wśród adoratorów było najwięcej:

Na Instagramie dostaję propozycje matrymonialne od amerykańskich żołnierzy! Ja tam nie wrzucam żadnych prywatnych zdjęć. Ale oni przysyłają oferty, pokazują mi się z dziećmi, sami. Nie odpisuję, tylko patrzę: kolejny żołnierz, co się dzieje?

Film "Kobieta na dachu" prezentowany był już w kinach jesienią 2022 roku, a obecnie czeka na swoją premierę w serwisach streamingowych i VOD.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.