Powstaje film o "Kokainowym Niedźwiedziu". Zobaczcie pierwszy plakat produkcji o prawdziwym zwierzaku

29.11.2022 14:59
Powstaje film o "Kokainowym Niedźwiedziu". Zobaczcie pierwszy plakat produkcji o prawdziwym zwierzaku Fot. zdjęcie poglądowe (ten misiek chyba nigdy nikogo nie zabił i nie ćpał)/Shutterstock.com

Życie często pisze najdziwniejsze scenariusze - o tym opowie nam film "Cocaine Bear", w którym niegrzeczny misiak będzie polował na garstkę wspinaczy górskich.

Kokainowy niedźwiedź głównym bohaterem nowego hollywoodzkiego filmu

Filmy często mają metaforyczne tytuły, które mają nas w jakiś sposób zmuszać do przemyśleń. "Cocaine Bear" nie jest przykładem jednego z takich filmów. Z opisu wynika, że będzie dokładnie o tym, co mamy w tytule - o naćpanym niedźwiedziu, który na swojej drodze odnajdzie grupkę turystów, strażników leśnych i kryminalistów.

Polecamy

Produkcja doczekała się też pierwszego oficjalnego plakatu, który prosi nas o to, żeby (w wolnym tłumaczeniu na polski) "nie narkotyzować niedźwiedzia". Super:

Reżyserem tego dzieła będzie Elizabeth Banks, która ma na swoim koncie filmy z serii "Pitch Perfect" oraz niedawne "Aniołki Charliego". Film ma łączyć ze sobą różne gatunki, mieszając horror, komedię i sceny akcji. Jak czytamy w opisie "Kokainowego miśka", scenariusz napisało życie.

Polecamy

W 1985 roku na terenie lasów w stanie Georgia rozbił się samolot szmuglera kokainy. Jedną z paczek znalazł całkiem przypadkiem wielki niedźwiedź czarny, który z braku laku postanowił zjeść jej zawartość. Pech chciał, że niedaleko zebrała się grupka składająca się z nastolatków, policjantów, turystów i kryminalistów - ponad 200-kilowy drapieżnik wyrusza wówczas za nimi, by odnaleźć więcej koksu i więcej krwi. 

W filmie wystąpią m.in. Keri Russell, Margo Martindale, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, O'Shea Jackson Jr, Jesse Tyler Ferguson, czy Kristofer Hivju. Krótko mówiąc, będzie to pełnoprawny, wysokobudżetowy hollywoodzki thriller o naćpanym niedźwiedziu. Brzmi obłędnie. 

Film "Cocaine Bear" ma zadebiutować w kinach już 24 lutego 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.