Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? Coraz więcej na to wskazuje...

02.10.2019 11:54
4. sezon Fot. . kadr z wideo Twin Peaks // Season 3 Intro (1080p HD)/YouTube

Fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące 4. sezonu "Twin Peaks". Czy istnieje szansa na powstanie kolejnych części?

Jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale na 4. sezon "Twin Peaks" z niecierpliwością czekają wszyscy fani serialu. W 2018 roku podczas sesji Q&A z Davidem Lynchem, twórca został zapytany o możliwość kontynuacji produkcji. Reżyser odpowiedział, że "serial go wzywa, ale istnieje wiele zakłóceń". Podejrzliwość fanów wzbudziły jednak zdjęcia, które pojawiły się na początku października 2019 roku na portalach społecznościowych aktorów, którzy grali w "Twin Peaks".

Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? Coraz więcej na to wskazuje...

Wszystko zaczęło się od "informacji", którą opublikował profil Hollywood Horror Museum na Twitterze. W poście napisano:

Ktoś, kogo znamy, kto jest "w trakcie poznawania", podpowiedział coś bardzo interesującego o przyszłości TWIN PEAKS.

Jeśli to prawda, będziemy piszczeć i mdleć w 2020 roku!

1 października 2019 roku na oficjalnym profilu Michaela Horse'a w mediach społecznościowych pojawiło się interesujące zdjęcie. Instagram aktora jest przepełniony fotografiami uroczych kotów, ale jeden post wyróżnił się na tle innych. Michael Horse opublikował kadr z serialu "Twin Peaks". Aktor zagrał w nim zastępcę szeryfa:

Przeczytaj także

Tego samego dnia, Kyle MacLachlan, który w serialu wcielił się w agenta specjalnego Dale'a Coopera, umieścił zdjęcie na Twitterze, które opatrzył opisem:

Uwielbiam ten elegancki garnitur, ale tego ranka bardziej myślę o... pączkach.

Być może te wskazówki do niczego nas nie doprowadzą, a plotki o 4. sezonie "Twin Peaks" są tylko plotkami. Fani jednak nie tracą nadziei i liczą na kontynuację serialu. Finał 3. sezonu "Miasteczka Twin Peaks" pozostawił widzów z masą pytań, a to może być dobrym powodem do stworzenia kolejnego sezonu. 

Zobacz także: Powstaje książka o morderstwie które zainspirowało twórców "Twin Peaks"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.